HVĚZDY SCHYTALY SPRCHU PLASTOVÝCH LAHVÍ

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

V Británii se rozmáhá nový zlozvyk. Když se hudba nelíbí, fanoušci si to nenechají líbit a dotyčného si pěkně podají. V Readingu na to doplatil třeba rapper 50 Cent.

HVĚZDY SCHYTALY SPRCHU PLASTOVÝCH LAHVÍ HVĚZDY SCHYTALY SPRCHU PLASTOVÝCH LAHVÍ

Jako na smetišti si musel připadat populární hip-hoper 50 cent při vystoupení na festivalu v anglickém Readingu. Během koncertu na něj začaly lítat plastové láhve, fanoušci bučeli a vrcholem bylo, když někdo z davu zaútočil na rapovou hvězdu plastovou židlí. 50 Cent se však nenechal zahambit a se svými kumpány z G-Unit začal odpadky metat zpátky mezi lidi. Když ale zjistil, že je dav natolik nepřátelský, a nepomohly ani výzvy „Jsme tu přece všichni, abychom si užili legraci“, raději utekl do bezpečí zákulisí.

Jedním z důvodů přeci jen může být to, že rapová hvězda vystoupila na hlavním pódiu, kde předtím i potom hrály hlavně rockové skupiny jako Placebo nebo Lostprophets a nálada tam nebyla příliš přístupná hip-hopovým exhibicím. Jeden z návštěvníků to pro britský magazín NME shrnul jednoznačně: „Co tam vůbec pohledával? V životě jsem neviděl nic tak strašného.“

Podobně dopadli o den dříve i skandinávští rockeři Rasmus, které rovněž vyprovodil z pódia déšť plastových lahví. Zdá se, že se radikalizují nejen tradiční fotbaloví fandové, ale i návštěvníci hudebních festivalů.
zavřít