Navigators finišují s deskou

Vydáno 10.04.2010 | autor: Michal Hanisch

Práce na druhé řadové desce My Place nejperspektivnější české skupiny Navigators pomalu směřují do zdárného konce. Mastering je hotov a do křtu desky zbývá již pouze 18 dní.

Navigators finišují s deskou Navigators finišují s deskou

Desku v New Yorku masteroval skupinou již osvědčený Tom Coyne, který pracoval již na prvním album Sky Travellin'. Kapela má za sebou rovněž 16ti hodinové natáčení již třetího klipu k desce k singlu Do Something, který bude pokřtěn současně s deskou v Lucerna Music Baru 29. dubna (prvním klipem byl loňský Rely On, druhým klip My Place). Na fotografie z natáčení klipu se můžete podívat na Facebooku kapely.

 


Desku My Place, která opět výjde na labelu SubPub Records, pokřtí Roman Holý. Po křtu kapela začne opět intenzivně koncertovat; v létě například po festivalech. Velké turné k desce je plánováno na podzim roku. Jak jsme uvedli v minulém článku, mediálním partnerem skupiny na Slovensku je hudební stanice MUSIQ1, mediálním partnerem u nás se stalo rádio Expres.

Pusťte si zatím poslední klip My Place:Připomeňme, že rozhovor Lukáše Bendy s Navigators nejen o nové desce a klipech najdete v aktuálním čísle Reportu 4/10.

zdroj: Navigators
zavřít