De Phazz vezou do Prahy nové album

Vydáno 12.04.2010 | autor: redakce

De Phazz přijedou 10. května v rámci hudebního konceptu Conference do Prahy a živě představí svoje nové album Lala 2.0, které jim právě teď vyšlo.

De Phazz vezou do Prahy nové album De Phazz vezou do Prahy nové album

Multižánrový projekt dominující downtempovo-jazzové scéně producenta Pita Baumgartnera přijede do Prahy 10. května na premiérové klubové vystoupení v ČR. Hudební publicisté o De Phazz v nadsázce říkají, že jsou "kmotři lounge music". Do jisté míry je to pravda. Jen těžko se dá Pitu Baumgartnerovi upřít, že se zasloužil o definici tohoto hudebního žánru. Kapelu založil v roce 1997 a hned první deskou se probojoval do světových hitparád alternativní hudby. De Phazz z tohoto rybníka ale už dávno vyplavali a patří mezi hvězdy globální velikosti.


O velkém počtu fanoušků v Česku svědčí i nebývalý zájem o jejich koncert na festivalu Love Planet v roce 2005. Také novinka Lala 2.0 se jasně hlásí k Baumgartnerově hudební vizi, je jasně identifikovatelná a vychází z třináct let budované koncepce. De Phazz citlivě mixují jazz, downtempo, soul, latino, trip hop a drum´n´bass. Ukázky z alba jsou k poslechu na www.de-phazz.de

zdroj: Barometr
zavřít