Rockeři Rattle Bucket pokřtí svůj debut

Vydáno 03.05.2010 | autor: PR

Rockoví Rattle Bucket pokřtí 12. května v pražském klubu Futurum svůj debut Last Generation. Během večera se představí řada hostů, mezi kterými nebude chybět kapela Fourt Face nebo Daniel Kurz z Atari Terror.

Rockeři Rattle Bucket pokřtí svůj debut Rockeři Rattle Bucket pokřtí svůj debut

Rattle Bucket přichystali nejen celou řadu hostů, ale taky zahrají celý set a k tomu i bonusy, které jinde nebude možno slyšet, jako například jedinou českou píseň z jejich repertoáru Chybami se člověk učí od V+W. Tu zahráli pouze dvakrát za celou dobu své existence, a to v rámci pořadu České televize Noc s andělem a v průběhu festivalu Žižkov sobě.


Během večera kapela zahraje celé své album Last Generation, včetně klipovky Rattle Up The World, a vzdá hold svým hudebním vzorům: zahraje po jedné sklabě od kapel Pantera a System of a Down. Mezi hosty můžete najít kapelu Fourth Face, Daniela Kurze (zpěv - Atari Terror), Radka Josefa Croakera Škarohlída (zpěv - Hentai Corporation, Michal Pavlíček), Lennyho (kytara - Crash Road) či Ondru Nováka (kytara/zpěv - Gate Crasher).zdroj: Rattle Bucket
zavřít