Miss Agro 2010 rozfunkují J.A.R.

Vydáno 09.05.2010 | autor: PR

12. května se na pražském Suchdole v areálu ČZU uskuteční 12. ročník tradiční soutěže Miss Agro. V rámci doprovodného programu vystoupí například J.A.R., Tleskač, Airfare a další. Vstup na akci je každoročně zdarma.

Miss Agro 2010 rozfunkují J.A.R. Miss Agro 2010 rozfunkují J.A.R.

Miss Agro je každoroční a v České republice snad i unikátní soutěž o královnu (nejen) krásy České zemědělské univerzity spojená s hudebním festivalem. Tato akce v posledních letech vyvinula spolu s Majálesem a Strahov open-air festivalem ve tři největší studentské akce v Praze.

 

 

Miss Agro 2009 navštívilo podle odhadů až 12 000 nadšených návštěvníků. Soutěž Miss Agro doplní v letošním roce svými vystoupeními kapely J.A.R., Tleskač, Airfare, Vagyny dy Praga a Vítěz suchdolské soutěže studentských kapel iZUN Music Challenge 2010 – Last station.

 


Z nehudebních exhibicí se Vám představí beatboxer Nasty z uskupení Beatburger Band se svým vystoupením z pořadu „Na stojáka“, Wild Cheerleaders se svou akrobacií a fireshow skupiny Fantasmagorie. Novinky z loňského ročníku, které si pro diváky organizátoři z řad studentů ČZU připravili, tedy LED obrazovka 4x6 metrů vedle hlavního pódia a přímý přenos z akce formou streamovaného videa na web, budou zachovány i pro letošní ročník.

 

Co se týče soutěže krásy, letos se na pódiu představí opět tradičně 12 finalistek, studentek Zemědělské univerzity. Profily všech finalistek jsou k dispozici na webu akce www.missagro.cz spolu se SMS hlasováním o Miss Agro sympatie 2010. Letos poprvé se bude konat akce pod záštitou primátora Hlavního města Prahy Pavla Béma.
 

 

 

„Cíl letošního ročníku naší soutěže je, aby se minimálně vyrovnal tomu loňskému, extrémně povedenému, co se týče počtu návštěvníků i atmosféry celé akce,“  řekl šéf organizačního týmu Miss Agro, Vojtěch Dvořák. Absolutní novinkou tohoto ročníku budou také oficiální afterpárty Miss Agro, pořádané ve spolupráci s kluby La Fuente v Dejvicích a Óčko Music clubem na Vyšehradě. Tato afterpárty spojená i se svozovými autobusy, které budou vozit studenty ze Suchdola přímo ke klubu či jen na metro Dejvická. Na místě je připraven prostor pro 3 000 návštěvníků. Vítězka Miss Agro 2010 získá mimo jiné letecký zájezd pro 2 osoby od společnosti Monatour či notebook od společnosti Lenovo.

 

Generálními partnery tohoto ročníku Miss Agro 2010 jsou společnosti Lenovo a Intel, hlavními mediálními partnery jsou Fajn radio, Radio Rockzone a největší studentské médium Studenta.

 

V rámci předchozích ročníků na Miss Agro vystoupily například kapely Divokej Bill, Monkey Business, Sto zvířat, Nightwork, Mňága a Žďorp, Horkýže slíže, Skyline, Polemic, Medvěd 009 či G-point Hunters (Matěj Ruppert a Roman Holý). Za 12 let své existence se tato původně studentská recese rozrostla v jednu z nejzajímavějších pražských studentských akcí s kompletním cateringem a servisem pro návštěvníky, VIP prostorem, zábavnými atrakcemi a lákavým programem. Jediné co stále trvá je vstup zdarma. Celou akci organizují studenti, ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou a všemi jejími fakultami.

Zdroj: Vojtěch Dvořák/Miss Agro

zavřít