CD SOUNDCZECH 6 PŘÍLOHOU NOVÉHO REPORTU

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

U aktuálního REPORTU najdete sampler mapující současné dění na české klubové scéně. CD Soundczech 6 obsahuje skladby READY KIRKEN, J.A.R., PRIESSNITZ, -123 MIN., DOLORES CLAN a mnoha dalších. K objednání s REPORTEM 9/04 za pouhých 99 Kč na predplatne@ireport.cz.

CD SOUNDCZECH 6 PŘÍLOHOU NOVÉHO REPORTU CD SOUNDCZECH 6 PŘÍLOHOU NOVÉHO REPORTU


Šestý díl této kompilace dopravený leteckým speciálem nabízí to nejaktuálnější z našich luhů a hájů. Tvoří ho vesměs písně nevydané nebo teprve nedávno zveřejněné.

STO ZVÍŘAT
Nikdy nic nebylo

z alba Nikdy nic nebylo
Rozskákaná zvířata se 20. 9. přihlásí se 14ti písňovou novinkou Nikdy nic nebylo. Kromě ska prý tentokrát svým věrným posluchačům nabídnou i world music, trochu diska, historické hudby a hiphopu!
www.stozvirat.cz

-123 MIN
Holes
z alba XL Live
Květnová šňůra pardubicko-pražského tria, doplněného o další tři instrumentalisty, byla strhující událostí. Nabízíme vám pilotní singl tohoto živáku.
www.minus123min.cz

LAURA A JEJÍ TYGŘI
Vyškrábu ti oči

z alba Vyškrábu ti oči
Sedmé studiové album jedné z nejpozoruhodnějších skupin u nás právě vychází. Znovuzrozená Laura zamířila do popovějších vod, což je zřejmé i z této titulní skladby.
www.lauranet.cz

J.A.R.
Ťo ti ťo

z alba Ťo ti ťo Jemixes
J.A.R. slaví 15. výročí a vyráží na dvouměsíční turné. Abychom vás navnadili, nabízíme trochu netradiční dubovou verzi skladby Ťo ti ťo z remixové sbírky Ťo ti ťo Jemixes.
www.rap.cz

READY KIRKEN
Hvězda

z alba Krasohled
Krasohled je doslova nabitý potenciálními hity a východočeští „Kirkeni“ zaslouženě sklízejí úspěchy mezi příznivci vkusného kytarového popu. Těšme se na jejich podzimní šňůru.
www.readykirken.cz

PRIESSNITZ
Kotě

z alba Playlist
Jestliže se dá o někom říct, že patří mezi neoprávněně nedoceněné, pak to jsou jeseničtí Priessnitz. Přitom mají hity jako hrom. Čerstvý živák Playlist je toho důkazem.
www.priessnitz.com

POST-IT
Post-it

z alba Ideál
Nekompromisní vršovičtí rockeři se v květnu dočkali velké desky u major labelu. Nabízíme vám úvodní pecku z jejich „ideálního“ cédéčka.
www.post-it.cz

DOLORES CLAN
Odpo(r)esist

z alba Prwotní strach
Dolores Clan a jejich debut Prwotní strach zaregistrovali nejen návštěvníci jarní šňůry Kabátu, jíž se „čeští Linkini“ účastnili, ale i řada festivalových fans. Právem.
www.doloresclan.com

GAIA MESIAH
More Warriors

dříve nevydáno
Členky tohoto pražského zjevení jsou pořádné divošky, což dokazují hlavně na koncertech. Právě díky živočišným představením jsou mnohými pasovány do role největšího rockového objevu poslední doby.
www.gaiamesiah.com

COCOTTE MINUTE
Král discotheque

z alba Czeko
Nu-metal získává na popularitě každým týdnem a jednou z ambiciózních kapel, pohybujících se v tomto stylu, jsou i Cocotte Minute. Debut Czeko vychází první týden v říjnu.
www.cocotteminute.org

XIII. STOLETÍ
Berlin & Vienna

z alba Vendeta
Legenda českého gothic rocku se vrátila a stále zůstává věrná svým inspirativním zdrojům. Podobnost mezi jedním nejmenovaným hitem Sisters of Mercy a skladbou Berlin & Vienna je jistě jen náhodná…
www.xiii-stoleti.wz.cz

SUFFER
Secret Girl
z alba Thirteen
Hardcore žije naplno i v Třeboni a tamní Suffer, kteří nedávno vydali album Thirteen, jsou největším českým příslibem na skatepunkové scéně.
www.suffer.cz

FRU-FRU
Pravda o Elvisovi
z alba Hmotný svět
Šestičlenné těleso o třech bicích a s bizarním názvem nabízí neotřelou hudbu, vtipné texty a dobrou zábavu. Jestli se chcete dozvědět, jak to bylo s Elvisem, máte jedinečnou příležitost.
www.frufruserious.cz

e.a.s.t.p.a.r.k.
To se chvíli zdá

dříve nevydáno
Východočeská poprocková líheň zplodila další nadějný band. Čtveřice v čele se zpívajícím klávesistou Pavlem Bohatým zaujala skauty z B&M Music, a tak se dá vbrzku očekávat debutové album. Letní singl, který si oblíbila mnohá rádia, vám teď předkládáme.
www.eastpark.cz

KING SIZE
Los, schneller
z alba King Size
Jedna ze stálic českého undergroundu sice nikdy nedosáhla vyšší popularity, ale její sound si našel stálý posluchačský okruh. Vybrali jsme pro vás osobitou úpravu z repertoáru Roba Halforda.
www.kingsize.cz

ALBION
Different Love
dříve nevydáno
Líbí se vám kytarovky? Pak zkuste chebský Albion, který brzy vyráží na tříměsíční turné s Ready Kirken. Debutní album I’ll Be On by mělo vyjít ještě letos.
www.albionmusic.com
zavřít