Festival Vysmáté léto plný novinek

Vydáno 29.05.2010 | autor: PR

V krásném prostředí kadaňského hradu proběhne 24.7. v pořadí již VII. ročník festivalu Vysmáté léto. Tento rok se pořadatelé řídí heslem "Splníme vám sen, vše za jeden den" a přichystali pro návštěvníky hned několik novinek.

Festival Vysmáté léto plný novinek Festival Vysmáté léto plný novinek

Hudební program festivalu se bude tentokrát odehrávat na třech scénách. Začne již v sobotních dopoledních hodinách a nabídne bezesporu silný line-up, ze kterého si vybere každý fanoušek dobré muziky. Během jednoho dne na hlavní scéně vystoupí finští Waltari, stálice festivalu Divokej Bill, Petr Kolář, Horkýže slíže, Katka Knechtová nebo Anděly ověnčená kapela Charlie Straight. Tím výčet účinkujících ale zdaleka nekončí. Na dalších dvou pódiích (dance a rock scéna) se představí namátkou Dara Rolins, Skyline, PSH, Visací zámek, X-Left to die, Clou nebo Škwor. Pro letošní rok přibyla ještě odpočinková divadelní scéna a pro rodiny s malými dětmi oáza v podobě dětského koutku.

 


Vysmáté léto se zapojí do projektu ČISTÝ FESTIVAL. V rámci tohoto projektu, autorizované obalové společnosti Eko-kom, se společně s ostatními 19 velkými českými festivaly zapojí do třetího ročníku celonárodní akce, jejíž cílem je, co nejvíce přiblížit návštěvníkům pytle a kontejnery na tříděný odpad. Eko-kom zajistí pro festival pytle na tříděný odpad a zároveň bude na svém stánku ZELENÝ BOD odměňovat všechny návštěvníky, kteří se rozhodnou na festivalu třídit plasty a papír. Každý, kdo na stánek přinese 25 plastových kelímků nebo 50 kusů papíru bude odměněn – pivem, colou nebo stylovým dárkem. Kromě toho se můžete zapojit do soutěže o jeden ze tří iPodů třetí generace. Více o projektu a třídění odpadu najdete na oficiálních stránkách projektu www.cistyfestival.cz.

 


Předprodej vstupenek zajišťuje po celé ČR Ticketstream. Cena v předprodeji činí 500 Kč, na místě 600 Kč. K dispozici jsou i dětské vstupenky do 145 cm za 300 Kč, děti do 125 cm mají vstup zdarma.

Zdroj: Vis-A-Vis Production

zavřít