Thievery Corporation již v sobotu

Vydáno 01.06.2010 | autor: PR

Thievery Corporation se v sobotu 5.6. v Praze představí s 12 lidmi na podiu a ohromnou LED stěnou! Koncert proběhne v KC Vltavská.

Thievery Corporation již v sobotu Thievery Corporation již v sobotu

Velká hudební událost se blíží, již v sobotu 5. června vystoupí v pražském KC Vltavská hudebními fanoušky ale i kritiky oceňovaní Thievery Corporation. Jak uvedl Rob Garza v jednom rozhovoru pro tuzemský tisk, Thievery Corporation do Prahy nepřijedou odehrát DJ set, ale jako kompletní live projekt s dvanáctičlenným ansáblem. Překvapí také ohromnou produkcí, protože do KC Vltavská přivezou v několika kamiónech aparát určený pro halové koncerty, včetně velké LED stěny.


Představit by nám však měli především své aktuální album Radio Retaliation, které je otevřeným politickým prohlášením washingtonských muzikantů Roba Garzy a Erica Hiltona. Podle jejich slov jsou nešťastní z krátkozrakosti lidí v USA, kteří si myslí, že se s přichodem Baracka Obamy věci začaly měnit k lepšímu a nevidí fakt, že Obama měl sice nejlepší PR na světě, ale nadále pokračuje v politice vojenské diktatury. Album Radio Retaliation je jejich nejprogresivnějším albem a díky svým kvalitám si vysloužilo nominaci na cenu Grammy.

Pusťte si video k písni Hare Krisna z alba Radio Retaliation:


Americkým Thievery Corporation předskočí tuzemský projekt Mythematica, sál bude otevřen od 20:00. Vstupenky za 660 Kč jsou k dostání v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, na místě v den koncertu za 790 Kč.

Zdroj: D SMACK U PROMOTION
zavřít