U2 vydávají koncertní DVD

Vydáno 06.06.2010 | autor: PR

Dnes v pondělí 7. června vychází na DVD záznam koncertu U2 s názvem U2360° At The Rose Bowl, který dá nahlédnout do zákulisí jedné z největších hudebních akcí současnosti.

U2 vydávají koncertní DVD U2 vydávají koncertní DVD

U2 se sice při svém více jak dvouletém turné i letos ČR vyhnou, ale budeme je mít nablízku - například ve Vídni (30. 8.) nebo v Mnichově (15. 9.). Mezitím si můžete vychutnat atmosféru koncertu na DVD a to navíc v nebývalé kvalitě a komfortu. Natáčelo se totiž na 27 kamer v americkém The Rose Bowl, kde se sešlo více jak 97 000 diváků. Koncert se tehdy přenášel přes stream do celého světa a celkový počet diváků překročil 10 miliónů. DVD vyjde také jako dvojdisk včetně speciálního dokumentu Squaring The Circle.


Tracklisting vypadá více než slibně:
Get On Your Boots, Magnificent, Mysterious Ways, Beautiful Day, I Still Haven’t Found What I’m Looking For, Stuck In A Moment You Can’t Get Out Of, No Line On The Horizon, Elevation, In A Little While, Unknown Caller, Until the End of the World, The Unforgettable Fire, City of Blinding Lights, Vertigo, I’ll Go Crazy If I Don’t Go Crazy Tonight, Sunday Bloody Sunday, MLK, Walk On, One, Where The Streets Have No Name, Ultra Violet (Light My Way), With Or Without You, Moment Of Surrender.

zdroj: Universal
zavřít