Joe Cocker zahraje v říjnu v Brně

Vydáno 17.06.2010 | autor: PR

Kultovní zpěvák Joe Cocker přijede 7. října do brněnské haly Rondo, kde představí svoje nové album. To ponese název Hard Knocks a vyjde zkraje září.

Joe Cocker zahraje v říjnu v Brně Joe Cocker zahraje v říjnu v Brně

Na jedné straně nejstabilnější, nejosobitější a kultovní hlas žijící legendy, která září už více než čtyřicet let, na straně druhé producent a muzikant, který dokáže všechny tyto své přednosti vkusně spojovat. Slavný anglický zpěvák Joe Cocker pochází ze Sheffi eldu, kde se narodil v roce 1944. Své první hudební zkušenosti si odbyl v roce 1960 se skupinou The Cavaliers, a to jako bubeník.Joe Cocker
si zajistil nesmrtelnost už svým vystoupením na bájném woodstockém festivalu v roce 1969. Přestože má za sebou řádku úspěšných studiových alb, vždy platilo, že to nejlepší ze sebe vydával na pódiu. Ne nadarmo patří k jeho nejúspěšnějším deskám živé dvojelpéčko Mad Dogs And Englishmen z roku 1970. Hluboký prožitek, který dokáže vložit do svého nezaměnitelného chrapláku, se stal pro „otce bílého soulu“ poznávacím znamením a ochrannou známkou.Za svou bohatou kariéru vydal více než dvě desítky alb a spolupracoval s celou řadou hudebních osobností.

zdroj: Live Nation
zavřít