Lístky na Watersovu "zeď" v prodeji

Vydáno 21.06.2010 | autor: redakce

Roger Waters přijede 15. dubna 2011 do Prahy, kde představí svůj monstrózní projekt The Wall. Že se jedná o událost, svědčí okamžitě vyprodané koncerty. Lístky na ten český jdou právě do prodeje.

Lístky na Watersovu Lístky na Watersovu "zeď" v prodeji

Show zahrnuje 73 metrů dlouhou a 11 metrů vysokou zeď, která bude v jejím průběhu postavena a opět zbořena. Integrální součástí představení budou i velkoplošné projektory, další rekvizity a speciální efekty. Toto album, které vzniklo v roce 1979, bylo prezentováno překvapivě pouze párkrát - skupinou Pink Floyd v několika málo městech v letech 1980-81 a Rogerem Watersem na jeho samostatném koncertu v červenci 1990 k výročí pádu Berlínské zdi v předchozím roce.


The Wall
je zpola biografickým příběhem, který se točí kolem postavy vykolejeného hudebníka jménem Pink prožívajícího osobní krizi. Do současné doby se tohoto alba prodalo na světové úrovni vice než 40 milionů kusů, a je tak nejprodávanějším dvojalbem všech dob. Singl Another Brick in the Wall, Part 2 byl rovněž na vrcholu žebříčků ve více než 20 zemích. Fanoušci Pink Floyd a Rogera Waterse čekali celých 30 let na další představení této fantastické show.

zdroj: Live Nation
zavřít