Získej na festivalu status V.I.P.

Vydáno 22.06.2010 | autor: PR

Startuje nevídaná soutěž festivalu Music Shock: získejte status V.I.P. a buďte hvězdám na blízku! 13. - 15. srpna ve Vyškově.

Získej na festivalu status V.I.P. Získej na festivalu status V.I.P.

Ano, Vaše vzrušení je na místě. Název nové soutěže Music Shocku nelže ani trošičku. Otevírá se nevídaná šance splnit si své sny! Chcete být svým hudebním hvězdám na blízku? Nemáme na mysli první řadu, ještě daleko blíž. Přímo mezi nimi. Na celý jeden sobotní den. Věřte, nevěřte, jednoho z Vás vyškovský festival povolá do přední linie!

 

Letní třídenní hudební euforie, která bude panovat na vyškovském letišti druhý srpnový víkend, se nezadržitelně blíží. Rytmický dupot přicházejícího Music Shock open air festivalu Vyškov 2010 se už ozývá širokým okolím. A přestože nabitý line-up máte komplet předložen na zlatém podnose, o další překvapení a skvělé soutěže není nouze! Už ve středu 23. června se rozjede nová, která překonává i ty nejtajnější představy fanoušků.

„Snažíme se o to, aby se naši příznivci Music Shockem bavili. Samozřejmě v jeho průběhu o to stejně jako oni nemusíme mít žádné obavy, ale my jim chceme zpříjemnit i čekání na festival. A protože jejich náklonnost je pro nás hřejivá, oplácíme stejnou mincí. Dáme jim neopakovatelnou možnost prožít na vyškovském letišti den mezi hvězdami jejich hudebních srdcí a prožít setkání s nimi,“ prozradil manager projektu Pavlína Hanáková. Zážitek bez plotů, bez zábran, nášlapů a jiných omezení s volným pohybem ve V.I.P. zóně. Líbí? Tak prosím napněte uši:

Až příští středu 23. června odbije 20.00 hodin, pošlete „přihlašovací“ email se základními osobními údaji, svou profilovou fotkou a dalšími kontakty na soutez@music-shock.cz. Do příjemného zápolení o jednodenní statut V.I.P. postoupí desítka nejrychlejších podle doby doručení Vašeho emailu. Vizitky všech finalistů budou obratem zveřejněny na Facebooku Music Shocku (nutností je tedy mít svůj FB profil) a pak to přijde! Majitel největšího počtu hlasů formou „To se mi líbí“ získaných během dvou týdnů, tedy do středy 7. července včetně, se stane vítězem. A budeme znát šťastlivce, který stráví mezi idoly celý sobotní festivalový den! Do toho, Music Shock má radost, když máte radost Vy.

Zdroj: David Mach

zavřít