Posledních 300 lístků na Colours

Vydáno 27.06.2010 | autor: PR

Na festival Colours of Ostrava, který proběhne 15. - 18. července v zeleném srdci severomoravské metropole, zbývá v předprodeji posledních 300 čtyřdenních vstupenek. Po jejich doprodání bude festival vyprodaný a návštěvnost dosáhne 25 000 lidí

Posledních 300 lístků na Colours Posledních 300 lístků na Colours

„Jelikož se náš areál nedá rozšiřovat do nekonečna a protože chceme zachovat divácký komfort, rozhodli jsme se zastavit předprodej,“ říká Zlata Holušová a pokračuje: „Je to samozřejmě skvělá zpráva, těšíme se z tak obrovského zájmu diváků a děkujeme jim. Je to pro nás ale i zavazující, abychom pro ně vytvořili co nejlepší podmínky v areálu.“

V tuto chvíli jde například o tato opatření: bude postavena druhá lávka spojující oba festivalové areály (pokud nebudou podmáčené břehy či vysoký stav vody v Ostravici). U obou hlavních scén kromě zvětšení prostoru pro diváky vyrostou tribuny pro cca 1 400 lidí. Scénu ve stanu v podhradí nahradí venkovní scéna s větší kapacitou. Divadelní scéna se stěhuje také do většího stanu pro 800 návštěvníků. Na festivalovou mapu přibudou další místa s programem: především New York City stage s kapacitou 1 600 lidí nebo diskusní prostor Stará Aréna – Inspirace 2015. Samozřejmostí je navýšení počtu toalet a dalšího servisu.

 

Jednodenní vstupenky na místě nebudou v prodeji. Více informací: www.colours.cz, zbývající čtyřdenní vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro, v e-shopu na www.colours.cz a v kamenné prodejně Oriental v Ostravě. POZOR: limit nákupu na jednu osobu je stanoven nyní na dvě vstupenky.

 

Generální partner festivalu: Česká spořitelna. Festival dále probíhá pod záštitou primátora statutárního města Ostrava Petra Kajnara, za podpory statutárního města Ostrava. Hlavní partneři: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, ArcelorMittal Ostrava, Skupina ČEZ a OKD. Generální mediální partneři: Hitrádio Orion, Deník a Prima COOL.

 

Výběr ze zahraničních kapel na Colours of Ostrava: Iggy & The Stooges, The Cranberries, Regina Spektor, Afro Celt Sound System, Jaga Jazzist, Erik Truffaz & Sly Johnson feat. Philippe Garcia, Brendan Perry, Open Hands, Acoustic Ladyland, Porcupine Tree, Alamaailman Vasarat, The Proclaimers, Sophie Hunger, Mookomba, Dulsori, Oy Division, A Hawk And a Hacksaw, El Gran Silencio, Peyoti for President, Valravn, Huong Thanh, Nive Nielsen, The Gypsy Queens and Kings, Zion Train, Dubmarine... a celá newyorská scéna.

 

 

Výběr z tuzemských kapel: Blue Effect, Circus Ponorka, Čechomor, Duende, Gang Ala Basta, Goodfellas, Charlie Straight, Ida Kelarová, Lenka Filipová, Marek Ztracený, Marta Kubišová, Midi Lidi, MIG21, Please the Trees, Post-It, Skyline, Sunflower Caravan, Štěpán Rak, The Cornflakes, Tomáš Klus, United Flavour, Visací zámek, Wohnout, W.W.W. či Zrní.
Colours of Ostrava nabídnou návštěvníkům celkově na dvanácti venkovních i vnitřních scénách přes 100 zahraničních a domácích kapel, DJs, divadel, dále pak filmy ve spolupráci Letní filmovou školou, diskuse ve spolupráci s týdeníkem Reflex, workshopy i dětský svět.

Zdroj: ArtsMarketing.cz

zavřít