Pyro Music Laser Fest s Kryštof

Vydáno 30.06.2010 | autor: PR

Na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli se 27. srpna od 14 hodin koná druhý ročník unikátního festivalu Pyro Music Laser Fest. Kapela Kryštof bude u toho!

Pyro Music Laser Fest s Kryštof Pyro Music Laser Fest s Kryštof

Nevídanou skladbu laserových efektů, ohňostroje a filmových melodií, kterou doprovodí pestrý kulturní program, předvedou pyrotechnici z FLASH Barrandov SFX – vítězové ohňostrojového festivalu 2008 v Cannes a světová špička ve svém oboru.

 

 

Pyro Music Laser Fest je příjemnou možností, jak se velkolepě rozloučit s letními prázdninami. Pyrotechnické a laserové show totiž předchází bohatý program pro celou rodinu. Na závodišti vystoupí kapela Kryštof, Xindl X, Airfare a Děda Mládek Illegal Band.

 

 

Atmosféru festivalu dokreslí bubnování Tam Tam Orchestry v přestávkách mezi jednotlivými ohňostroji. Pro nejmenší návštěvníky je připraven dětský koutek, hry a soutěže. V areálu budou také stánky s občerstvením. Hlavním mediálním partnerem je Evropa 2. 

 


Cena vstupenek je od 290,- korun. K zakoupení v síti Ticketpro. V den konání akce přímo na závodišti ve Velké Chuchli. Více na www.jvsgroup.cz nebo www.ticketpro.cz.

 


Zdroj: JVS Group
zavřít