Barvy léta se Třemi sestrami

Vydáno 01.07.2010 | autor: PR

9. ročník tradičního hudebního festivalu Barvy léta se letos uskuteční 24. července v areálu Jezera Poděbrady.

Barvy léta se Třemi sestrami Barvy léta se Třemi sestrami

Letošní dramaturgie je složena ze špiček české a slovenské punkové scény. Brány areálu se otevřou v 11:00 a od 12:00 se zde představí plejáda českých a slovenských interpretů ve velmi pestrém složení: MUERTI, MZH, N.V.Ú., Totální nasazení, E!E, Doctor P.P., Kurtizány z 25. avenue, Krucipüsk, Sto Zvířat, Slobodná Európa, Zóna A, Visací zámek a pochopitelně hlavní hvězda celého večera Tři Sestry!

 


Během akce se mohou diváci občerstvit nejen koupáním v jezeře, ale též u nespočtu stánků s dobrým jídlem a pitím. Spolupořadatelem akce je Kulturní a informační centrum Poděbrady. Oficiální web: www.barvyleta.cz, infotel: +420 731 587 787.

 

 

Kromě tradičních předprodejních míst v Turistickém informačním centru Poděbrady či barech Johny a Plovárna na Jezeře bude možné zakoupit vstupenky tradičně v Hostinci Na Staré Kovárně, Kamenická 17, Praha 7 a Na staré Sokolovně, Podolská 5, Praha 4.


Vstupenky v síti Eventim včetně všech poboček Bontonland a na www.eventim.cz. Na tuto akci si můžete vytisknout elektronické vstupenky TICKETDIRECT doma!

Zdroj: Tři Sestry
zavřít