Clou opouští baskytarista

Vydáno 06.07.2010 | autor: PR

Už podruhé ve své historii musí Clou řešit náhradu za odcházejícího baskytaristu – po třech letech je opouští Štěpán Farkaš (Steph), který v roce 2007 nastoupil do kapely za Bugsyho.

Clou opouští baskytarista Clou opouští baskytarista

"Poslední čtyři roky pro mne byly nejlepší za můj dosavadní život a jsem rád, že jsem je mohl prožít právě s kapelou Clou - Lukášem, Petrem, Radkem a poslední rok i s Pavlem. Hraní pro mne byla, je a vždy bude radost a zábava, ale teď přišel čas, vydat se dál jinou cestou a bohužel toto moje rozhodnutí znamená, že se musím s kapelou rozloučit. Vyrážím hledat štěstí za hranice, tak doufám, že ho tam najdu. Klukům držím palce, aby se jim dařilo a dál dělali kvalitní písničky, ale hlavně, aby se hraním bavili jako dosud," vysvětluje svůj odchod Štěpán, který byl nejen posilou v rytmické sekci, ale od posledního alba For Tonight také výhradním textařem.

 

 

"Štěpán do kapely výborně zapadl, jeho odchod nás proto pochopitelně mrzí. Ale respektujeme jeho rozhodnutí,” říká k tomu zpěvák kapely, Lukáš Vyhnal a hned dodává: "Navíc, do učité míry se dá spolupracovat i na dálku, jsme proto se Štěpánem dohodnuti, že se bude podílet ještě minimálně na novém albu". Desce, na jejíž nahrávce už skupina začala pracovat a do éteru již vyslala první vlaštovku v podobě pilotního singlu Believe.


Stejný název nese i videoklip, který Clou v Romeově režii právě dotočili a ve čtvrtek 8. 7. jej uvedou v premiéře na www.o2.music.stream.cz. Novou skladbu už skupina zařadila i do svého koncertního programu, se kterým právě absolvuje vybrané festivaly a jiné letní akce. V nejbližší době budou Clou k vidění namátkou 24.7. na Rockfestu Vysmáté léto v Kadani, 7. 8. v Plasech u Plzně (Czech Rock Block) nebo 28.8. na slavnostech Ostravaru.

Více na www.clouclub.com

Zdroj: VIS-A-VIS PRODUCTION
zavřít