Imodium zahrají na palubě parníku

Vydáno 15.07.2010 | autor: PR

Imodium představí akustickou část svého nového alba Polarity na Vltavě vyjímečným koncertem na parníku Odra, který se uskuteční 12. srpna

Imodium zahrají na palubě parníku Imodium zahrají na palubě parníku

Broumovská skupina Imodium vydala na jaře 2CD Polarity. Na něm představila své zbrusu nové písničky ve dvou verzích. Jedno album je nabízí v podobě ostře rockové, druhé přináší stejné skladby v komorní akustické úpravě.

 


První část alba se nejprve prodávala v digitální formě za cenu, kterou si fanoušci na serveru t-music.cz určili sami. Kompletní kolekce přišla do prodeje ve fyzické podobě později a Imodium, jež nahrálo novinku v nové čtyřčlenné sestavě, bylo příjemně překvapeno jak reakcí fanoušků, tak i hudební kritiky, která vesměs přinášela vlídná recenzní hodnocení desky.

 


V červnu vznikl v Hradci Králové videoklip k singlové písničce Břehy, který navíc společně s dalším hitem alba Kluci nepláčou úspěšně boduje v hitparádě Radio Top 20 Modern Rock. Kapela se vypravila na letní festivalová pódia, kde momentálně nabírá obrazový materiál pro další videoklip. Ten by se měl v televizních rotacích objevit na podzim.

  

Na 12. srpna chystá Imodium jedinečný koncert. Představí při něm akustické album ze své kolekce Polarity. Unplugged vystoupení se odehraje netradičně na palubě parníku Odra při plavbě Prahou po řece Vltavě. Vyplouvá se 12. srpna v 19:30 hodin od pražského Palackého mostu a kapela slibuje, že si k unikátnímu vystoupení přizve i některé hosty. Večer na lodi odstartuje Adam Piaf (ex-Fake Tapes) svým písničkářským setem.

Podrobnosti včetně rezervace míst najdete na internetových stránkách www.imodiumband.cz.


Zdroj: Supraphon/foto: Tomáš Martínek
zavřít