Tereza Kerndlová chystá album i klip

Vydáno 17.07.2010 | autor: PR

Tereza Kerndlová právě dokončila natáčení videoklipu k prvnímu singlu z připravovaného nového alba, které vyjde začátkem příštího roku. Píseň Schody z nebe přímo navazuje na dva předchozí hity, písně Anděl a Holka jako já

Tereza Kerndlová chystá album i klip Tereza Kerndlová chystá album i klip

Videoklip k písni Schody z nebe se natáčel dva dny v Ústí nad Labem. Vypráví příběh dvou mladých nezávislých lidí, kteří se znají jen krátce, ale i přesto u nich vzplane vzájemná láska, uzavřou sňatek a svůj slib zpečetí před Bohem. Tereza ve videoklipu hraje dvojroli, nevěstu a třetí osobu, která dění sleduje z povzdálí.

 

 

Námět a scénář: René Mayer                    
Módní návrhářka svatebních šatů: Míša Skuhravá
Vizážistka: Ivana Tokarská
Stylista: Dušan Chrástek
Bodyart: David Šesták
Kamera a střih: Imagine Vision
Lokace - Ústí nad Labem: kostel apoštola Pavla, Setuza a.s., Mariánský most

V roce 2008 Tereza vydává CD Retro, které bylo pozitivně hodnoceno jak publikem, tak kritikou. Z tohoto alba nasadila singl Anděl, který se stal českým hitem na rádiích a hraje se dodnes. Na jaře roku 2009 vydává druhý singl s názvem Holka jako já, ke kterému natočila dobový válečný videoklip. Úspěch videoklipů a těchto singlů potvrzuje jak velkou návštěvností na internetu, tak i cenou Óčka v kategorii Pop a Dance, kterou získala letos v zimě. Pro přípravu nadcházející desky si vzala oddechový čas a ten využila natočením a vydáním vlastního tanečně-cvičebního DVD pro ženy. Po roční pauze přichází Tereza se singlem Schody z nebe z připravovaného nového alba. A jak je u Terezy zvykem, tak i s novou image!

Zdroj: Sony Music
zavřít