Veletrh Cannabizz startuje za měsíc

Vydáno 14.08.2010 | autor: PR

Přípravy veletrhu Cannabizz 2010 jsou v plném proudu a organizátoři představují první potvrzené vystavovatele z Čech a zahraničí. 17. - 19. září 2010 se otevřou prostory karlínských Thámových hal v Praze.

Veletrh Cannabizz startuje za měsíc Veletrh Cannabizz startuje za měsíc

Prezentovat firmy zaměřené na produkty z konopného textilu, farmaceutické a kosmetické přípravky, ale také na samotné pěstování konopné rostliny včetně magazínů o konopné kultuře. Program doplní odborné přednášky a workshopy.

Již v polovině září proběhne v Praze unikátní český veletrh věnovaný konopné kultuře - Cannabizz 2010. Více než 75 % výstavní plochy je již obsazeno a organizátoři pečlivě připravují i pestrý odborný doprovodný program. Z českých zástupců zde bude mít svoji expozici např. internetový obchod Growmania.cz nebo magazín Konoptikum. Z Rakouska přijede s nabídkou svého zboží e-shop Botanix.at nebo Indras-planet.at. Návštěvníci zde najdou také prezentaci polského časopisu Spliff nebo obchodu Sensimilla.pl. Účast potvrdili také další zahraniční firmy z Francie, Německa a USA. Představí se také jedni z hlavních partnerů akce, např. nizozemská společnost HESI zabývající se výrobou hnojiv, jež na veletrhu rozdá zdarma 3000 vzorků svých produktů. Rovněž z Holandska přijede společnost SENSI Seeds, která se specializuje na produkci kvalitních semen rostliny konopí. Tzv. semenných bank bude na veletrhu zastoupeno celkem 10 a semínka bude možné v jejich expozicích také zakoupit.

 


 

Kromě samotných expozic vystavovatelů organizátoři slibují bohatý doprovodný program plný přednášek a workshopů. Zájemce o konopnou problematiku čeká vystoupení předních českých i zahraničních odborníků, semináře, výstavy, hudební vystoupení apod. Návštěvníci budou moci přímo na akci debatovat například s Jiřím X. Doležalem z Reflexu nebo s Rickem Simpsonem, objevitelem léčivého konopného výtažku.


Informace o akci:

Cannabizz 2010: 17. - 19. září 2010
Haly Thámova, Thámova 14, Praha 8 – Karlín
Vstupné: jednodenní vstupenka: 100,- Kč v předprodeji, 150,- Kč na místě
Třídenní vstupenka: 200,- Kč v předprodeji, 300,- Kč na místě
Web akce: www.cannabizz.cz, e-mail: info@cannabizz.cz\\

Partneři akce:, Hesi, Bush planet, Sensi seeds, Carbon active, Reflex, Plagron, Greenhouseseeds, Cultiva, Bushdoctor, Growshop.cz, Advanced Hydroponics, Advanced Nutrients, Homebox, Nirvana, Softsectret, Flowery Field, Sensimilla, hemp.pl, Mushroom

Zdroj: 4info
zavřít