Lávka River Stage celý srpen

Vydáno 13.08.2010 | autor: PR

V průběhu celého srpna oživí pražské kulturní dění nevšední scéna situovaná přímo na vltavské laguně mezi Klubem Lávka a Karlovým mostem. Potěšení pro vaše smysly!

Lávka River Stage celý srpen Lávka River Stage celý srpen

"Záměrem projektu Lávka River Stage je zatraktivnění hl. m. Prahy v samém jádru města uprostřed letní sezóny. V kontrastním prostředí historického místa a moderní technologie nabízí Lávka River Stage divákům program, jenž kombinuje rozličné světy ve smyslu různých uměleckých stylů klasického a moderního umění. Festival má za cíl přiblížit veřejnosti klasický balet, moderní divadlo, operní zpěv a zároveň umožnit zviditelnění mladých umělců," říká autor projektu Lávka River Stage, zakladatel a ředitel Klubu Lávka, JUDr. Boris Gaydečka.Vytříbený program ve spektru klasického a lidového umění zde bude probíhat každý srpnový večer kromě pondělí, vždy od 20:30 do 22:00. Zazní vybrané árie v podání sólistek Státní opery, tanečníci studia Bohemia Balet představí za scénického hudebního podkladu speciální choreografie, vystoupí netradiční skupina talentovaných String Ladies a program obohatí mimořádné variace jedinečných žonglérů, akrobatů a chůdařů, jakožto zástupců moderního divadla v netradičním pojetí. Kulturní složku programu završí multimediální projekce do vodní stěny.

 


Koordinátorem kulturního programu Lávka River Stage a přímým zástupcem umělců prezentujících na akci moderní divadlo v netradičním pojetí je ředitel agentury ART PROMETHEUS Jakub Vedral, na české scéně též dobře známý jako organizátor projektu V.O.S.A. (aktuálně působícího na EXPO 2010 v Shanghai) nebo outdoorového divadelního festivalu Za dveřmi.

 


V případě nepříznivých podnebných podmínek se kulturní program akce přesouvá do divadelního sálu Klubu Lávka. Projekce proběhne na laguně za každého počasí.

Vstupenky zakoupíte v sítích TicketStream, TicketPortal nebo přímo na pokladně Klubu Lávka.

Zdroj: QUIX
zavřít