Swedish House Mafia boduje

Vydáno 15.08.2010 | autor: PR

Elektronický projekt Swedish House Mafia se se singlem One (Your Name) dočkal prvních velkých hitparádových úspěchů. V zemích Beneluxu pronikl mezi nejžádanější skladby - v Belgii i Nizozemí je shodně 3. nejhranější písničkou posledních týdnů.

Swedish House Mafia boduje Swedish House Mafia boduje

Anglii okupuje sedmé místo, k vrcholu míří i v Německu, kde startuje na pětapadesáté pozici...

Pod hlavičkou Swedish House Mafia se sešla trojice top producentů. Jména Axwell, Steve Angello a Sebastian Ingrosso mají u příznivců taneční hudby sama o sobě velmi dobrý zvuk. Jejich síla jakoby se spojením v projektu Swedish House Mafia znásobila. Pilotní singl One, který vydali nejprve v instrumentální podobě prostřednictvím populárního portálu Beatport, zaujal skauty vydavatelství EMI. Strhující tuc-tuc pecka trojici vynesla smlouvu, následovala reedice singlu, tentokrát s hostujícím Pharrellem a dál už to znáte. Celé album by mělo vyjít koncem října...

Působivý videoklip k nahrávce, který natočil neoficiální čtvrtý člen uskupení Christian Larson:

Swedish House Mafia se aktuálně podíleli na několika dalších zajímavých projektech, spolupracovali s Kylie Minogue na jejím novém albu Aphrodite, jméno trojlístku naleznete i na novince britského rappera, který si říká Tinie Tempah a který svým debutovým singlem Pass Out počátkem roku zboural anglický prodejní žebříček (dodnes jde o jeden z nejprodávanějších singlů roku 2010).

Zdroj: EMI Music

zavřít