Řípfest: Ozzy, Korn, Nazareth i Cocotte!

Vydáno 16.08.2010 | autor: redakce

Už 28.8. propukne v České Republice Ozzymánie: kmotr heavy metalu Ozzy Osbourne přijde k Řípu a s ním Korn, ken Hensley, Nazareth, Cocotte Minute, The Switch, Votchi, Krucipüsk...

Řípfest: Ozzy, Korn, Nazareth i Cocotte! Řípfest: Ozzy, Korn, Nazareth i Cocotte!V sobotu 28.8.2010 se na úpatí památné hory Říp udĕje nĕco neobvyklého. Nad Krabčicemi a Rovném, nad místní vodárnou vlevo od aleje smĕřující k Řípu, v prostorách přirozeného amfiteátru bude megakoncert svĕtových legend. "Pod Řípem proto, že je to místo naší národní sounáležitosti", řekl hlavní pořadatel Vladimír Veselý ze společnosti MV COVER s.r.o. Krásná scenérie Podřipska zaujala i agenty a manažery vystupujících umělců z Velké Británie a USA, kteří umělce reprezentují. 

Na jednom pódiu vystoupí NAZARETH, bývalý frontman BLACK SABBATH se svojí novou skupinou a bývalý frontman a klávesista legendárních URIAH HEEP. Kapely URIAH HEEP, NAZARETH a BLACK SABBATH patřily k hardrockové špičce 70. let britských ostrovů ještě vedle takových velikánů rocku jako LED ZEPPELIN, PINK FLOYD, DEEP PURPLE ad. Ozzy Osbourne vystoupí ve 23 hodin. Právě vydal album Scream, které se  za jeden týden od vydání vyšplhalo v ČR na 5. místo (Sony Music) a  v USA na 4. místo. Jeho koncert je v rámci světového turné a my budeme první, kdo uvidí jeho evropskou část. 

Ve 21 hodin vystoupí jako speciální host KORN z USA. Korn vydali 13.7. t.r. novou desku Remember Who You Are.

Dále vystoupí skotští NAZARETH. Ve skupině stále působí charismatický basák a zakládající člen PETE AGNEW a zpěvák s chraplavým hlasem DAN MacCafferty. Dalším zahraničním hostem je KEN HENSLEY s norskou skupinou Live Fire, bývalý frotman z Uriah Heep. Pořadatel MV Cover s.r.o vás tedy zve na jednodenní akci, kde si můžete odposlechnout čtyři plnohodnotné koncerty, každý v rozmezí až 90 min., od hlavních vystupujících umelců ze zahraničí. 

Novinka - České předkapely doplní skupina Gate Crasher

Gate Crasher budou koncertovat ve 12 hod. Z vybraných českých předkapel se dále představí Cocotte Minute, The Switch, Votchi, Krucüpisk a Navostro.
Sestava umĕlců jak ze zahraničí tak z tuzemska je teď již uzavřena.

Novinka - Autobusem na Řípfest a zpĕt za pouhých 200,- Kč přes Ticketportal

Návštĕvníci přijíždĕjící z Prahy a okolí budou z Hlavního nádraží odvezeni na Říp a po skončení koncertu zpĕt do Prahy pohodlnou autobusovou dopravou společnosti Data Autotrans s.r.o. za 200,- Kč.
Pro držitele platného průkazu ZTP (např. vozíčkáři), kteří potřebují doprovod, se připravuje bezbariérová plocha s vyvýšenou rampou a zábradlím a vstupenky pro nĕ jsou k zakoupení přes síť Tickeportal jako 1+1 vstupenka, doprovod je zdarma. To vše přes Tickeportal.

Novinka - Plzeňský Prazdroj partnerem ŘĺPFESTU

Plocha místa konání bude obklopena 8 velkokapacitními stany, kde se návštĕvník může občerstvit. Exkluzivní partneři akce, Pilsner Urquell a Uzeniny Procházka, zajistí koncertní občerstvení na úrovni. Nealkoholické pivo bude součástí nabídky. Firma Coca-Cola, dodavatel nealkoholických nápojů a také partner akce, nabídla stánky s prodejem výrobků řady značky Coca-Coly. 

Novinka - Veřejné stanování

K dispozici bude možnost stanování v tĕsném sousedství místa konání. Otevírací a zavírací doba veřejného stanování bude upřesnĕna. Na místĕ a v okolí bude otevřeno nĕkolik parkovišť. Např. na Letišti v Roudnici nad Labem, z kterého bude zajištĕna kyvadlová autobusová doprava, přímo v obci Krabčice a na dalších místech v okolí Řípu. Z námĕstí Roudnice nad Labem bude také jezdit autobusová  doprava na Říp.

Ozzy vzkazuje českým fandům: "Čím lepší atmosféru vytvoříte a budete bláznit se mnou, tak já předvedu skvĕlou show a budu hrát déle!" 
Vstupenky jsou k zakoupení přes sítĕ TICKETPRO, TICKETPORTAL, TICKETSTREAM a EVENTIM. Cestovní kancelář ČEDOK, partner akce, prodává vstupenky ve všech pobočkách i s případnou dopravou

Více informací na oficiálních webových stránkách www.ripfest.cz 
zavřít