Jamiroquai: v listopadu jsme zpět!

Vydáno 23.08.2010 | autor: PR

Britští Jamiroquai, v jejichž čele stojí zpěvák Jay Kay, se po pěti letech hlásí o slovo. Začátkem listopadu totiž vydají nové album Rock, Dust, Light, Star.

Jamiroquai: v listopadu jsme zpět! Jamiroquai: v listopadu jsme zpět!

Jamiroquai nedávno podepsali novou smlouvu s vydavatelstvím Universal a svůj debut pod tímto labelem vydají 1. listopadu pod názvem Rock, Dust, Light, Star. Pokud se podíváte na oficiální web kapely www.jamiroquai.com, můžete si již nyní poslechnout ukázku pilotního singlu White Knuckle Ride. Tato píseň bude mít v nejbližší době i videoklip, který Jamiroquai budou natáčet v následujících dnech. V pořadí sedmé studiové album Jamiroquai bylo natočené celé s živými nástroji a kapela použila jen naprosté minimum počítačových efektů.


Všechno na této desce je natočeno živě. Je to opravdová nahrávka kapely. Poslední album bylo sice fantastické, ale jako celek znělo hodně sterilně. Tentokrát jsme na desce chtěli zachytit atmosféru našich živých koncertů,“ uvádí ke vzniku nové desky Jay Kay. Připomeňme, že Jamiroquai za více než osmnáct let svého působení prodali po světě přes 25 miliónů desek, zabodovali více než dvaceti hity a doposud vydali šest řadových alb a jednu výběrovou kompilaci.zdroj: Universal
zavřít