Cannabizz: konopný veletrh se blíží

Vydáno 30.08.2010 | autor: PR

V Thámových halách v pražském Karlíně probíhají v těchto dnech přípravné práce před konáním veletrhu Cannabizz 2010. Ten proběhne 17. - 19. září.

Cannabizz: konopný veletrh se blíží Cannabizz: konopný veletrh se blíží

Organizátoři pečlivě připravují nejen programovou nabídku akce, ale také upravují prostory původně průmyslové haly Thámova tak, aby odpovídaly požadavkům na konání moderního mezinárodního veletrhu. Pro návštěvníky i vystavovatele zde bude ve dnech 17. - 19. září připraveno kvalitní zázemí včetně profesionálních výstavních systémů, sociálního zařízení, občerstvení a dostatečné parkovací kapacity. Bohatou nabídku expozic doplní pestrý doprovodný program.

Organizátoři chtějí „proměnit“ strohé industriální prostory v důstojné místo pro konání moderního veletrhu na obvyklé úrovni. „Není snadné připravit veletrh v prakticky prázdné hale, nicméně veletrhu Cannabizz 2010 předcházela řada úspěšných akcí velkého měřítka, které se zde podařily. Můžu jmenovat třeba Česká Miss 2010 nebo víkend nezávislé módy Code Mode. Thámovy haly jsme si vybrali úmyslně pro jejich originální atmosféru a také skvělou dostupnost přímo v centru Prahy. Navíc čerpáme z našich bohatých zkušeností s pořádáním akcí pro tisíce lidí,“ vysvětluje Jiří Tomaško, jeden z hlavních organizátorů akce.


Návštěvníci i vystavovatelé se budou moci občerstvit u koktejlového baru, kde bude k dispozici výběr nealko i alkoholických nápojů, chybět nebudou ani pivní výčepy. Zahnat hlad bude možné např. u mobilní pizzerie a stánků s tradičními pokrmy. Milovníky bezmasých jídel uspokojí jídelníček vegetariánské restaurace Góvinda a ochutnat můžete také speciální lahůdky z brazilského ovoce Accai. Samozřejmostí je kvalitní sociální zázemí, stávající kapacity budou v dostatečném počtu posíleny o mobilní toalety. O jejich čistotu se bude průběžně během konání veletrhu starat úklidový personál.

Otevírací doba veletrhu bude 17. a 18. 9. od 10.00 do 20.00, v neděli pak od 10.00 - 19.00 hodin.

zdroj: 4info.cz
zavřít