Lenka Dusilová dohlédne na Starter

Vydáno 31.08.2010 | autor: PR

Dnes startuje nová česko-slovenská soutěž pro začínající kapely Starter. V porotě zasedne Lenka Dusilová, Vratko Rohoň z kapely Inekafe či Albert Černý z Charlie Straight.

Lenka Dusilová dohlédne na Starter Lenka Dusilová dohlédne na Starter

Nescafé představuje nový vzhled webu www.coffeebreaks.cz s hudebním obsahem, který počínaje zářím návštěvníkům nabízí novinky ze světa hudby, profily kapel, databázi klubů s jejich detailním programem, poradnu nejen pro začínající umělce, bazar šitý na míru muzikantům a soutěže o hodnotné ceny pro všechny registrované návštěvníky. Třešničkou na dortu je česko-slovenská soutěž STARTER!

 

 

Do konce měsíce října mají všechny začínající hudební skupiny a projekty šanci umístit své soutěžní nahrávky na webové stránky www.coffeebreaks.cz a přihlásit se tak do hudební soutěže STARTER, která se bude konat v termínu 1.9.2010 – 14.3.2011.


Na celou soutěž bude dohlížet odborná porota ve složení Lenka Dusilová, Vratko Rohoň (zpěvák kapely Inekafe), Albert Černý (zpěvák kapely Charlie Straight), která z došlých registrací do soutěže vybere 60 kapel. Tyto kapely se utkají o přízeň fanoušků v „základním kole“ hlasování. Kromě hlasování na webových stránkách čekají fanoušky v rámci semifinále a finále živé koncerty, které proběhnou v Praze a Bratislavě.

 


Hlavní cenou pro nejúspěšnější kapelu je nahrání singlu v profesionálním nahrávacím studiu, natočení videoklipu k singlu a patřičná mediální podpora. Kromě této ceny mohou kapely vyhrát cenu „odborné poroty“. Vítěz si odnese voucher na hudební nástroje v hodnotě 50 000,- Kč a voucher na lekce zpěvu a hudební nástroje v pražské soukromé hudební škole.

Kompletní informace a pravidla soutěže naleznete na stránkách www.coffeebreaks.cz.

Zdroj: Nescafé
zavřít