The Frames: bez Irglové, ale v Praze

Vydáno 12.09.2010 | autor: PR

V pražském Divadle Archa zahraje 6. prosince irská kapela The Frames a její zpěvák Glen Hansard. Kapela slaví světovým turné dvacet let své existence.

The Frames: bez Irglové, ale v Praze The Frames: bez Irglové, ale v Praze

Je to jediný koncert ve střední Evropě a Divadlo Archa bylo zvoleno na Glenovo výslovné přání,“ říká Jiří Hejl, jeden z pořadatelů vystoupení. Turné, které začíná ve Spojených státech 19. listopadu, následuje vzápětí poté, co Hansard v říjnu zakončí dvouleté celosvětové koncertní putování s Markétou Irglovou a Swell Season. V USA kapela odehraje osm koncertů. Odtud se přesune do Evropy – Velké Británie, Holandska, Belgie, Německa a České republiky.


V polovině prosince pak zahraje irskému publiku na pouhých třech koncertech v Dublinu a Belfastu (11. - 13. prosince 2010). „Pražský koncert je pro Glena Hansarda stejně důležitý jako ty v Dublinu. Velice si váží našich fanoušků a velmi se na Prahu těší,“ dodává Jiří Hejl. Pražský koncert je pouze na stání a lístky v ceně 790 Kč budou v prodeji v Divadle Archa od 10. září.zdroj: ArtsMarketing.CZ
zavřít