Kylie Minogue: sexy show v Praze

Vydáno 13.09.2010 | autor: redakce

Australská zpěvačka a sexy diva Kylie Minogue přijede příští rok v rámci svého turné do České republiky. Přiveze show, která podle Kylie bude plná radosti, vzrušení a krásy.

Kylie Minogue: sexy show v Praze Kylie Minogue: sexy show v Praze

Australská zpěvačka Kylie Minogue prožívá díky nadšeným ohlasům na nové album Aphrodite báječný rok. Aby se podělila o radost a euforii z tohoto úspěchu, vyrazí na začátku příštího roku na své již 12. turné. „Odezva na mé poslední album Aphrodite byla naprosto neuvěřitelná a inspirovala mě a můj kreativní tým k vytvoření show, která bude plná radosti, vzrušení a krásy. Nemohu se dočkat, až příští rok vyrazím a setkám se se všemi svými fanoušky,“ svěřuje se zpěvačka se svými pocity.


Skvělou zprávou pro české fanoušky je, že Praha ani tentokrát v jízdním řádu turné nebude chybět. Kylie Minogue vystoupí v pražské O2 areně ve středu 2. března 2011. Pro Kylie Minogue to bude již druhá návštěva pražské O2 areny – poprvé se zde představila v roce 2008. Se svým tehdejším turné KylieX2008 pak slavila úspěch v 74 městech 4 světadílů.zdroj: BESTSPORT
zavřít