TOMÁŠ SAVKA VYDÁVÁ SINGL

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Další z finalistů Superstar Tomáš Savka zhubl a právě vydává první singl. Albový debut bude následovat koncem listopadu.

TOMÁŠ SAVKA VYDÁVÁ SINGL TOMÁŠ SAVKA VYDÁVÁ SINGL

První singl z připravovaného alba finalisty Superstar TOMÁŠE SAVKY se v druhé polovině října dostane do všech rozhlasových stanic a diskoték. Objeví se na něm novinka KDE JSI TY? a jako diskotékový bonus česká verze aktuálního hitu FUCK IT, který si Tomáš chtěl zazpívat z osobních důvodů.

Singl i album, které vyjde koncem listopadu, vzniká ve spolupráci Tomášových vrstevníků - od producenta přes muzikanty až po textaře je všem kolem dvaceti. Všechny pak spojuje chuť odvést "dobré řemeslo" - poctivou, živou muziku, která pobaví, ale neomrzí po jednom poslechu. To je také to jediné, co "kopírují" od často zmiňovaného vzoru Robbieho Williamse. Jinak je všechno připraveno tak, aby Tomáš mohl být sám sebou.

Tomáš jako jediný z nejznámějších finalistů nevydává albový debut u firmy BMG, ale u konkurenční EMI (vydavatelství s opčním právem na vydání Savkovy desky nestihlo termín, ve kterém se mělo ozvat, čehož EMI rychle využilo). V této souvislosti dlužno podotknout, že při uzavírání kontraktu Tomáš nepožadoval žádné "podpisné", chtěl jen dostatek prostředků na natočení kvalitní desky s dobrými hudebníky a v dobrém studiu. Což poněkud odporuje roli, kterou mu přisoudil bulvár - "že je na prachy..."

zavřít