My Chemical Romance jsou zpět

Vydáno 30.09.2010 | autor: PR

My Chemical Romance uťali čtyři roky, které uběhly od vydání jejich úspěšné desky The Black Parade. Kapela v listopadu vydá novinku, na které se podílel producent Green Day.

My Chemical Romance jsou zpět My Chemical Romance jsou zpět

Čekání na čerstvou dávku muziky celosvětově oblíbené rockové kapely My Chemical Romance je u konce. Firma Reprise Records oznámila vydání jejich čtvrtého studiového alba Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys, a to na 22. listopadu. Album produkoval Rob Cavallo, dnes umělecký šéf Warner Bros. Records, ale především ten, kdo MCR ve studiu pomohl k platinově úspěšnému albu The Black Parade a kdo stojí produkčně také za nahrávkami Paramore, Green Day nebo The Goo Goo Dolls.


Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na), pilotní albový singl, je digitálně k dispozici od 28. září. Jde o první novou muziku kapely od října 2006, kdy vyšlo její třetí album The Black Parade, americké hitparádové číslo 2 s prodejem 240 000 kusů jen za první týden a Album of the Year podle časopisu Blender Magazine.Tracklist alba Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys:
1. Look Alive, Sunshine
2. Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na)
3. Bulletproof Heart
4. SING
5. Planetary (GO!)
6. The Only Hope For Me is You
7. Jet-Star and the Kobra Kid/Traffic Report
8. Party Poison
9. Save Yourself, I’ll Hold Them Back
10. S/C/A/R/E/C/R/O/W
11. Summertime
12. DESTROYA
13. The Kids From Yesterday
14. Goodnite, Dr. Death
15. Vampire Money

zdroj: Supraphon
zavřít