Woody Allen točí s Banderasem

Vydáno 08.10.2010 | autor: redakce

Ve filmu Woodyho Allena se představí Anthony Hopkins, Antonio Banderas a Naomi Watts. Romantická komedie vypovídající o manželství, rozvodech a nevěře nese název Potkáš muže svých snů.

Woody Allen točí s Banderasem Woody Allen točí s Banderasem

Vášně, touhy, sny, neklid i stres vykolejí v životě nejenom manželský pár Alfieho (Antony Hopkins) a Helenu (Gemma Jones), ale i jejich dceru Sally (Naomi Watts) s manželem Royem (Josh Brolin). Po té, co Alfie opustí Helenu, aby dohnal své mládí a věnoval se energické, svobodomyslné dívce na telefonu jménem Charmaine (Lucy Punch), se Helena odvrací od racionálního přístupu k životu a řídí se praštěnými radami kartářky. Sally, nespokojená ve svém manželství, se zamiluje do pohledného majitele galerie Grega (Antonio Banderas) a její manžel Roy, nervózně čekající na reakci na svůj poslední rukopis, se zblázní do tajemné ženy Die (Freida Pinto), kterou pozoruje z okna svého bytu.


Woody Allen si práci s Anthony Hopkinsem velmi chválí: "Je to tak působivý a ohromný herec, může klidně přijít na scénu a automaticky má něco, co v něm prostě je zakomponované, to vás vždycky dostane. Je jedním z těch, kterým to v životě vychází." Hopkins říkal, že mu Woody Allen dodával hodně odvahy: "Cítil jsem, že tomu, co dělám, věří. Nesnažil se mě moc režírovat. Ale na druhou stranu mi nic neodpustil. Je velmi náročný a chtěl ze mě dostat to nejlepší a to je prostě úžasné. A když se mi to podařilo, byl velmi nadšený!"Film vstoupí do českých kin 4. 11. 

zdroj: Bioscop

mp
zavřít