Anna K. bojuje hudbou proti rakovině

Vydáno 21.10.2010 | autor: PR

Anna K. se rozhodla uspořádal dva charitativní koncerty, které pojmenovala Žiju, zpívám a děkuju. Akce proběhne na podporu prevence rakoviny prsu. Zpěvačka rovněž pracuje na nové desce, venku už je první singl.

Anna K. bojuje hudbou proti rakovině Anna K. bojuje hudbou proti rakovině

Anna K., která nedávno spustila svou kampaň zaměřenou na podporu prevence rakoviny prsu s názvem Chceš žít jako já?, se rozhodla uspořádat dva charitativní koncerty, které se budou konat 18. 11. v brněnské Flédě a 25. 11. ve Velkém sále pražské Lucerny. Koncerty zpěvačka symbolicky pojmenovala Žiju, zpívám a děkuju. Výtěžek ze vstupného věnuje zpěvačka na koupi nového bioptického přístroje, který bude sloužit ke speciální diagnostice nádorů prsu. Tento přístroj bude zatím první v ČR.


Anna K. se kromě kampaně věnuje také přípravě nového alba, jehož vydání plánuje na počátek roku 2011. Už nyní představila nový singl s názvem Holka modrooká, který si můžete poslechnout na www.myspace.com/AnnaKczech. Anna K. se na základě své zkušenosti rozhodla svou kampaní vyburcovat všechny české ženy ke včasnému vyšetření prsou a k pravidelným lékařským kontrolám. Aby pravidelně chodily na sonografické či mamografické vyšetření.Anna K.: "Chtěla bych, aby kampaň oslovila všechny ženy a je mým velkým přáním, aby šly a nechaly se vyšetřit. Nejlépe hned! A aby pak chodily pravidelně! Aby nečekaly, až je na vyšetření někdo pošle. Je to můj osobní vzkaz a taky životní zkušenost, která je varováním. Zabere to pár minut a ta krátká chvíle, kterou si věnujete, Vám může zachránit život!

zdroj: Anna K.

mp
zavřít