MARILYN MANSON V ROLI KRÁLOVNY

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Bláznivý antikrist Marilyn Manson je doslova na roztrhání. Vydal novou desku, propůjčil hlas počítačové hře a objeví se v několika filmech. V jednom si zahraje pohlaví, které je mu asi nejbližší – postarší ženu.

MARILYN MANSON V ROLI KRÁLOVNY MARILYN MANSON V ROLI KRÁLOVNY

Tvůrci remakeu Alenky v říši divů při castingu projevili značnou odvahu. Pro roli královny sáhli po temném fetišistovi Marilynu Mansonovi, který v Hollywoodu patří mezi vyhledávané herce šokujících rolí. V nové verzi slavného pohádkového příběhu Lewise Carrola se v hlavních rolí představí Daryl Hannah, Tim Roth a Jonathan Pryce.

„Nehraju pouze strašnou královnu. Hraju i ženu. V tom je velký rozdíl a je s tím víc práce. Proto teď studuji podání Joan Crawford, sleduji jak se chová a snažím se pochytit co nejvíc jejich charakteristických rysů. Ona mi ukáže, jak si mám správně natáhnout punčocháče, ačkoli si myslím, že tuto část jsem už zvládl,“ tvrdí starý provokatér.

Manson se v posledních letech objevil například ve filmu Party Monster, nebo v krátkém snímku Tonyho Scotta Beat The Devil.
zavřít