Regina Spektor vydá koncertní DVD

Vydáno 29.10.2010 | autor: redakce

Regina Spektor chystá na 29. listopad koncertní film. DVD nazvané Live In London zachycuje vystoupení v Hammersmith Apollo Theatre a nabídne všechny významné skladby z alb Soviet Kitsch, Begin To Hope nebo Far.

Regina Spektor vydá koncertní DVD Regina Spektor vydá koncertní DVD

Live In London obsahuje 23 skladeb ze všech alb Reginy Spektor včetně tří novinek, které byly zahrány pouze na koncertě. Live In London bylo natočeno během turné k poslednímu albu Far. Poprvé mohou fanoušci zblízka vidět Reginu, jak hraje písničky Us, Fidelity, Samson a Eet, nahlédnout do zákulisí, navštívit zvukovou zkoušku a ještě mnohem víc.


Regina Spektor proslula svou originalitou, inspirovaným písničkářským vypravěčstvím a poutavými koncerty. Časopis Rolling Stone popisuje její koncerty jako “jeden z nejintenzivnějších radostných koncertních zážitků, které jsme měli možnost vidět.” V letošním roce se navíc s Reginou Spektor mohli seznámit v červenci i návštěvníci festivalu Colours Of Ostrava.Live In London
 je věnováno violoncellistovi a vedoucímu kapely Danielu Choovi, který v létě tragicky zahynul. Live In London vychází jako DVD+CD a Blu-ray+CD , v lednu 2011 i jako vinyl.

zdroj: Supraphon

mp
zavřít