Soutěž Starter pokračuje

Vydáno 07.11.2010 | autor: PR

Česko-slovenská soutěž Starter se posouvá dál. Po téměř 2 měsících od spuštění nového vzhledu a obsahu, je připraven nový web. Odborná porota: Lenka Dusilová, Albert Černý (Charlie Straight) a Vratko Rohoň (Inekafe).

Soutěž Starter pokračuje Soutěž Starter pokračuje

Na kterém do konce října probíhal nábor kapel do soutěže Starter, je v databázi registrováno více jak 300 kapel. Díky velkému zájmu kapel se organizátoři rozhodli zvýšit počet českých kapel, které postoupí do Základního kola hlasování. Z původního počtu 30 českých a 30 slovenských kapel vybrala odborná porota ve složení Lenka Dusilová, Albert Černý (Charlie Straight) a Vratko Rohoň (Inekafe) navíc dalších 30 českých kapel. Tudíž do základního kola postupuje 60 českých a 30 slovenských kapel, které budou rozděleny do 6 hlasovacích týdnů.

 


Přidej se k nám a podpoř nové začínající kapely! Hlasovat pro kapely v Základním kole můžeš na oficiálních stránkách soutěže v termínu 8. 11. - 19. 12. 2010.

Z každého týdne postupuje do semifinále ta kapela, která získá od fanoušků nejvyšší počet hlasů. V případě shody rozhoduje o postupující kapele odborná porota, která také pošle do semifinále další 2 kapely na divokou kartu. Do semifinále tedy postoupí 8 kapel, které se v lednu utkají o přízeň veřejnosti na live koncertech v Praze a Bratislavě.


Pro hlasující fanoušky jsou připravené soutěže o hodnotné ceny značek STORM, Fatboy a Dickies.

Více na www.coffeebreaks.cz.

mh
zavřít