Michal Prokop přestaví Lucernu

Vydáno 10.11.2010 | autor: PR

Michal Prokop promění v rámci svého vánočního koncertu 13. 12. Velký sál pražské Lucerny k nepoznání. Účast potvrdili také hosté Peter Lipa, Jiří Stivín, Jan Burian či Petr Skoumal.

Michal Prokop přestaví Lucernu Michal Prokop přestaví Lucernu

Vstupenky k sezení na vánočního Michala Prokopa s podtitulem "už mi bylo šedesát a čtyři", na kterém Prokop oslaví také své narozeniny, byly záhy vyprodány. Pořadatelé se ale inspirovali koncerty respektovaných legend britské nebo americké scény, pro které je nedílnou součástí jejich turné londýnská Royal Albert Hall. Praze chybí sál podobný Royal Albert Hall s dostatečnou kapacitou míst k sezení. Velký sál Lucerny, který je Mekkou česko-slovenského rocku, má ale podobnou prestiž.


Umístěním podia a dalších míst k sezení jde do předprodeje dalších pět set vstupenek k sezení. Pódium bude stát uprostřed sálu a plnohodnotný zážitek čeká diváky z obou stran s lóžemi, z galerie, i z balkonu. Publikum se může těšit na tříhodinový koncert Michala Prokopa a jeho standardní sestavy Framus Five. Účast v programu potvrdila celá řada hostů, kteří vystoupí s Framusem. Diváci koncertu se tak mohou těšit na Petera Lipu, Jiřího Stivína, Yellow Sisters, Jana Buriana, Petra Skoumala, Václava Koubka s Janem Ponocným a Markétu Foukalovou.zdroj: Joe´s Garage

mp
zavřít