Misha jako nikdy předtím...

Vydáno 12.11.2010 | autor: redakce

Slovenská soulová zpěvačka Misha před pár dny dokončila práci na svém už čtvrtém albu. Deska nazvaná Ako nikdy predtým vyjde příští týden.

Misha jako nikdy předtím... Misha jako nikdy předtím...

Zlatá slavice a držitelka ceny Aurel, která odstartovala kariéru jako vítězka talentové soutěže Coca-Cola Popstar, patří k nejpopulárnějším zpěvačkám na Slovensku. Své publikum má však i v Čechách. Spolupracovala s Orionem a Jamesem Colem na projektu Orikoule. Na aktuální desce Ako nikdy predtým spojila síly s producentem Opakem z hiphopové formace AMO. Většina písní na albu je v pomalejším tempu, tehty také nejlépe vynikne pěvecký půvab hlavní protagonistky. Nahrávka obsahuje i starší singly Krídla a Budeme Alright, kde hostuje Richard Müller. Mezi dalšími spolupracovníky jsou třeba i americký rapper Nironic nebo slovenský soulový zpěvák Robo Papp, se kterým Misha natočila duet Uuuh pro muzikál Príbeh ulice.


Vydání nové desky avizuje nový singl Ako dlho sa to dá, což je momentálně doma pod Tatrami jedna z nejžádanějších slovenských písní.Recenzi CD Ako nikdy predtým si budete moci přečíst na našem serveru už příští týden.

dm 
zavřít