Norah Jones: Featuring Norah Jones

Vydáno 12.11.2010 | autor: PR

Několikanásobná držitelka Grammy Norah Jones vydává nové album Featuring Norah Jones. Čekejte skladby Outkast, Foo Fighters, Ray Charles, Herbie Hancocka a dalších.

Norah Jones: Featuring Norah Jones Norah Jones: Featuring Norah Jones

Několikanásobná držitelka Grammy patří k nejpopulárnějším zpěvačkám současnosti. Kritika ji miluje, posluchači věrně následují, zájem o ni neztrácejí ani bulvární média. Je to pochopitelné. Když v roce 2002 vydala album Come Away With Me, způsobila neskutečný poprask.

 

 

Dcera slavného indického hudebníka Ravi Shankara tehdy získala osm cen Grammy včetně těch nejdůležitějších, prodala 20 miliónů kopií zmíněné desky a podmanila si bez nadsázky celý svět. Skromná a velmi osobitá zpěvačka se ani poté nezměnila a dál tvořila zajímavé a kritikou opěvované desky. Jejího talentu využila celá řada muzikantů. Norah Jones hostovala na všemožných deskách, zpívala a hrála s celou řadou zajímavých interpretů. Rockeři z Foo Fighters, hiphopové hvězdy Outkast, Q-Tip nebo Talib Kweli, ikony černé hudby Ray Charles a Herbie Hancock, country zpěvačka Dolly Parton a mnozí další se s Norah Jones sešli ve studiu, aby s ní něco natočili...

 

 

Aktuální deska Featuring Norah Jones je sbírkou těchto momentů. Obsahuje osmnáct skladeb, v níchž Norah zpívá nebo hraje.

 


 
 1. Love Me (The Little Willies)
 2. Virginia Moon (Foo Fighters)
 3. Turn Them (Sean Bones)
 4. Baby It's Cold Outside (Willie Nelson)
 5. Bull Rider (Sasha Dobson)
 6. Ruler Of My Heart (Dirty Dozen Brass Band, Robert Randolph)
 7. The Best Part (El Madmo)
 8. Take Off Your Cool (Outkast)
 9. Life Is Better (Q-Tip)
 10. Soon The New Day (Talib Kweli)
 11. Little Lou Ugly Jack Prophet John (Belle and Sebastian)
 12. Here We Go Again (Ray Charles)
 13. Loretta (Gillian Welch, David Rawlings)
 14. Dear John (Ryan Adams)
 15. Creepin' In (Dolly Parton)
 16. Court & Spark (Herbie Hancock)
 17. Blue Bayou (M. Ward)

Zdroj: EMI

mh
zavřít