Michael Jackson: Michael - tracklist!

Vydáno 14.11.2010 | autor: PR

Michael Jackson má od zítra první singl Hold My Hand z alba Michael. To vyjde za měsíc a čítá 10 skladeb a celou řadu hostů: Akon, 50 Cent, Lenny Kravitz...

Michael Jackson: Michael - tracklist! Michael Jackson: Michael - tracklist!

První oficiální singl z nadcházejícího alba Michaela Jacksona Michael vychází celosvětově v pondělí 15. listopadu 2010, a to minutu po půlnoci newyorského času. Skladba pojmenovaná Hold My Hand se ve stejnou chvíli objeví i na stránkách www.michaeljackson.com, kde bude následně uvolněna k prodeji v digitální podobě.

Hold My Hand je duet Michaela s Akonem, který natočili v roce 2007. Vlastnoručně psaná poznámka Michaela Jacksona, která se nachází v jeho pozůstalosti, je přáním, aby se právě tato skladba stala prvním singlem z jeho dalšího projektu. Skladba v nedokončené podobě sice unikla ven v roce 2008, ale Akon jí dal novou a finální produkční podobu až nedávno.

 

 

Akon k tomu dodává: "Svět nebyl připraven slyšet "Hold My Hand," když tehdy unikla. Byli jsme z toho zničeni. Ale její čas teď nadešel. Ve své finální podobě je to neuvěřitelná, nádherná a hymnická skladba. Jsem tak hrdý, že jsem měl příležitost s Michaelem pracovat. Byl to jeden z mých největších idolů."

 

 

O měsíc později, 14. prosince, vydává firma Epic records, ve spolupráci se společností Estate of Michael Jackson, očekávané nové album Michael. Album obsahuje deset skladeb produkovaných několika váženými producenty a Michaelem Jacksonem samotným. Michael je první nahrávkou obsahující nový materiál, která vychází za posledních devět let jedné z nejmilovanějších ikon pop music, jejíž umění oslovuje stále nové a nové generace fanoušků.  

 

 

Album Michael je také první nahrávkou, která vyjde na základě dohody mezi Estate Of Michael Jackson a Sony Music, kteří v březnu tohoto roku oznámili pokračování jejich pětatřicetileté spolupráce. Během této doby Michael prodal stovky miliónů svých nahrávek, měl třináct singlů na prvním místě hitparád a vydal popkulturně fenomenální Thriller, který se se 100 milióny prodanými kusy stal nejprodávanějším albem všech dob.


Michael - tracklist:


  1. Hold My Hand (Duet with Akon)
  2. Hollywood Tonight
  3. Keep Your Head Up
  4. (I Like) The Way You Love Me
  5. Monster (Featuring 50 Cent)
  6. Best Of Joy
  7. Breaking News
  8. (I Can’t Make It) Another Day (Featuring Lenny Kravitz)
  9. Behind The Mask
  10. Much Too Soon

Zdroj: Sony Music

mh
zavřít