Alphaville: po sedmi letech zpět!

Vydáno 16.11.2010 | autor: redakce

Německá kapela Alphaville zažila největší slávu v 80. letech. Teď vydává po dlouhé době nové album Catching Rays On Giant, ke kterému chystá i velké koncertní turné.

Alphaville: po sedmi letech zpět! Alphaville: po sedmi letech zpět!

Hity jako Forever Young, Big In Japan, Dance With Me nebo Sounds Like A Melody jsou dnes již klasiky minulých dekád. Alphaville nikdy nechtěli žít z úspěchů let minulých a pravidelně vydávali nový a nový materiál. Avšak od poslední desky uběhlo již sedm let, proto lze jejich nové album Catching Rays On Giant považovat za takový malý comeback tohoto podzimu.


Je to úplně nový začátek, minimálně co se podmínek produkce týče. Naše nové album přesně ukazuje hudební pouť za poslední léta a cestu od analogových k digitálním zvukovým paletám,“ uvedl k novým písním frontman kapely Marian Gold. Catching Rays On Giant, které bylo natočeno v prostředí rodného Berlína a k fanouškům se dostane již 22. listopadu, přináší dvanáct nových písní. Deluxe verze nabídne o dvě skladby navíc a k tomu ještě i DVD s bonusovým materiálem.Alphaville k desce pojedou samozřejmě i velké turné.

zdroj: Universal

mp
zavřít