NiceLand: na křtu bude Čechomor

Vydáno 23.11.2010 | autor: PR

NiceLand pokřtí své druhé album God Has Her Ways ve středu 24. listopadu v pražském Lucerna Music Baru. Kmotry budou Natálie Kocábová a moderátorka Lenny Trčková.

NiceLand: na křtu bude Čechomor NiceLand: na křtu bude Čechomor

Jako předkapely vystoupí A Banquet a No Distance Paradise, po skončení koncertu se hudební produkce ujmou Bastard DJs. Na křtu jako hosté vystoupí živě také členové České filharmonie a Michal Pavlík z kapely Čechomor. Frontman Michal Motyčka o nové desce říká: „Název alba je taková slovní hříčka o tom, že cesty boží jsou nevyzpytatelné, zvlášť pokud je bůh ženská.“ Na novém albu se krom Amáka produkčně podíleli také zpěvák Sunshine Kay Buriánek a kytarista The Prostitutes Martin Přikryl.


Ve skladbě Laugh All You Want si zahostoval frontman kapely Sunflower Caravan Andy Čermák, který je zároveň spoluautorem. Do dvou písní nahráli smyčce i členové České filharmonie. Na albu se objeví i zahraniční host, svůj hlas jedné z nahrávek – trochu nedobrovolně – propůjčil americký herec Mel Gibson. Všichni členové kapely se zároveň rozhodli podpořit charitativní kampaň Movember, která podporuje boj proti rakovině prostaty.Symbolem Movemberu je knír, který si sympatizanti kampaně nechávají narůst v průběhu listopadu. Do projektu se zapojilo mnoho českých známých osobností, jako například Jan P. Muchow, Yemi A.D., kapela PSH, Ota Klempíř, kapela Wohnout, Michal Dvořák, rapper Indy, Tonya Graves a Lucie Váchová.

zdroj: NiceLand

mp
zavřít