Richard Müller vyprodává české sály

Vydáno 01.12.2010 | autor: PR

Richard Müller ovládl Slovensko a stal se zlatým Slávikom. Na dva z jeho čtyř českých koncertů je stále možné koupit lístky, zbytek je vyprodán. Kde ještě máte šanci zpěváka vidět a slyšet?

Richard Müller vyprodává české sály Richard Müller vyprodává české sály

V pátek 26. listopadu završil Richard Müller svůj comeback, v kategorii zpěváků porazil ve slovenském Slávikovi Mira Žbirku i dlouholetého vítěze Petra Cmorika a stal se zlatým Slávikom. Letošní rok má Richard napilno – na jaře vyšla deska , přes léto často koncertoval, v říjnu mu vyšla kniha fotografií Enter a aktuálně jede česko-slovenské komorní turné Potichu Tour 2010.


Richard však první místo bere velmi střízlivě: „Už dávnejšie som si uvedomil aké jednoduché je pozíciu stratiť. A ak to spravíte z vlastnej iniciatívy, je to o to bolestnejšie,“ řekl krátce po převzetí ceny. „Keď som sa minulý rok vrátil, mal som pocit, že nie je ešte všetko zmarené a že sa dá aj ďalej úspešne pracovať.“ Slovenský zlatý Slávik Richard Müller má v diáři i čtyři koncerty u nás v rámci Potichu Tour 2010.Dva z nich – 6.12. Praha a 8.12. Ostrava - jsou však vyprodané. Šanci stále ještě máte v Plzni 5.12. a Brně 11.12.

zdroj: Turner, foto Peter Frolo

mp
zavřít