Český rekord v rapu

Vydáno 04.12.2010 | autor: PR

Rap, několik desítek MCs a DJs, klub Chapeau Rouge, komisaři z agentury Dobrý den a 27 hodin, to jsou pojítka jedinečné události, která proběhne 5. a 6.prosince.

Český rekord v rapu Český rekord v rapu

Sestry v triku a Chapeu Rouge se rozhodli uspořádat rapový maraton, který má za úkol nejen vytvořit český rekord v non stop rapu, ale především propojit hip hop, dance hall, reggae a d’n‘b scénu. Potkají se tak MCs a DJs z různých měst, žánrů, zkušeností, síly svých jmen a věkových kategorií, kteří se za dohledu komisařů z Agentury Dobrý den pokusí společně vydržet co nejdéle rapovat a vytvořit tak rekord v nepřetržitém rapování se zápisem do České knihy rekordů. Čeká vás přehlídka rapu ve všech jeho podobách od freestylu, přes ragga k d’n’b a samozřejmě hip hopu. Pevně je dán pouze maximální rozestup mezi koncem jednoho a začátkem dalšího účinkujícího 10 sekund.
 

 
Mezi desítkami účastníků náročného maratonu lze zmínit následující  MCs a Djs: MC Jacob (Skyline), Henry D, Sifon (WWW), Vladimir 518(PSH), Rest, Matheus, Elka, Spiffo (vítěz Ring for MCs 2010), MC Metoděj (český vítěz EODUB 2010), Gambrz Reprz, Admirál Kolíbal, MC Gey, DLM, Riko, Fogosh, Taktika, Šlapeto, Paparasty, Katrin, Missy M, Cocoman, Deron, F.I.L., Matta Hari, Styffah, Postr, Wist, Saibo, Gruz3193, Roasty, SWD(Sodoma Gomora), Tigo&LB, Mine, Malýman, Worlos, Hit-M, Sharkass, Nate, KiRo, Chilly, Exot, 6. smysl, Arab, Krapy, Dee, Dali, Sába, Sidoc, MryMarty, Qes, Febio, Gramy Gramatiky, Dobroděj, Laci, Piro a mnoho dalších.  
Mezi DJs se objeví Maro( Prago Union, Gambrz Reprz), Troubel team, LU2 Lil Rowa, Friky ( CZ&SK DMC Teams 2010), Shocholatechocho, Roccaflex Sound, Bass Bros, Ed Bass, Hlava, Scarface, Yofre, Rime, Kalim, Angel DJ Dawg, Phlegmatic, Majross, Nester (Planet House Jam), Machall, Ark a další…

zdroj: Sestry v triku

DM
zavřít