Vyhlášení

Vydáno 27.12.2010 | autor: Petr Lenk

Zebrik 2011


Žebřík 2011 slaví jubileum, vyvrcholí 16. března v Plzni

Anketa Žebřík vstoupila do jubilejního 20. ročníku! Výsledky dvouměsíčního hlasování budou odtajněny
16. března v plzeňském Parkhotelu. Finálovým večerem za účasti naší hudební elity vás provedou Tomáš Hanák a Klára.Vytisková.


Během ledna mohou fanoušci hlasovat pro kohokoliv, a to formou sms na číslo 900 06 09 - více v Pravidlech hlasování. Z prvního kola vzešlo pět nominovaných v deseti kategoriích. O definitivních vítězích se poté rozhodovalo až do 29. února.

Hlasovalo se v kategoriích Skupina, Album, Skladba, Videoklip, Zpěvák, Zpěvačka, Objev, Akce, Film a Průser roku.

David Koller Jarda Hudec Žebřík 2010_1Stejné rozdělení platí i pro zahraniční část. Každý hlas bude slosován o hodnotné ceny partnerů Žebříku.

Slavnostní vyhlášení proběhne v pátek 16. března v Parkhotelu Plzeň. Na pětihodinové show budou oceněni tři nejlepší v každé kategorii, kteří převezmou bronzové sošky z dílny sochaře Václava Česáka. 

Během galavečera, kterým provedou Tomáš HanákKlára Vytisková, budou k vidění speciální koncerty předních interpretů: vystoupí např. Charlie Straight, Mandrage, Navigators, písničkář Tomáš Klus a další. 

Dvacátým výročím bychom rádi odstartovali novou etapu cen Žebřík. Na jejich vyhlášení se koncertně představí spíše mladší interpreti, současně ale pozveme další osobnosti naší scény, které se na Žebříku během jeho bohaté historie prezentovaly“, říká ředitel hudebních cen Jarda.Hudec.

Mimořádný zážitek slibuje projekt Best of Tata Bojs. Nabídne největší hity skupiny za doprovodu speciální vizuální show.

Druhá scéna představí přední české DJs.

Žebřík 2010 Miro ŠmajdaNásledovat bude after party s hvězdami Žebříku, rovněž v prostorách plzeňského Parkhotelu.

Oceněnými minulého ročníku byli např. Vojta Dyk, Miro Šmajda, Martin Chodúr, Aneta Langerová, Ewa Farna, Klára Vytisková, Niceland, Ben Cristovao, Tomáš Klus, UDG, Nightwork, Sunshine, Lucie, BSP, Mňága a žďorp aj.

Žebřík 2011 pořádají magazín iREPORT a Plzeňský kraj. Patronem projektu je hejtman Plzeňského kraje Milan Chovanec.


Pravidla hlasování

Praktické informace

Redakční tipy

Předprodej vstupenek a VIP passů
na slavnostní vyhlášení

Vyhlášení Vyhlášení

zavřít