Nahoře Pes končí, rozloučí se albem

Vydáno 29.12.2010 | autor: redakce

Pražská rocková kapela Nahoře Pes se rozhodla po čtrnácti letech ukončit činnost. Trochu netradičně ještě předtím vydá desku, která shrne repertoár posledních dvou let.

Nahoře Pes končí, rozloučí se albem Nahoře Pes končí, rozloučí se albem

V těchto dnech ji dokončuje v kolínském studiu Sklep. „Bylo by škoda tyhle písničky nezakonzervovat,“ říká kapelník Ondřej Fencl. „Ve studiu jsme se bavili, nahráli jsme to hodně živě, v podstatě během dvou dnů – většinu máme obehranou z koncertů, tak to šlo rychle. Je tam 5 Fenclů, 2x Jiří Žáček zhudebněný Michalem Noskem, jedna písnička, která nám zbyla z předchozího cd a jako bonus tři coververze nahrané živě na podzimním koncertu s Brutusem v Roztokách u Jilemnice. S jedním nečekaným sólem na foukačku z úst Šáši Plesky.


Poslední šanci užít si svéhlavou rockovou bandu v čele s kytaristou Ondřejem Fenclem (a s bubenickým motorem Páji Táboříkové) budete mít na rozlučkovém koncertě v pro kapelu domácím pražském klubu Vagon. V ten samý večer proběhne i křest cd (název a kmotr budou upřesněni), to vše v sobotu 29. ledna.zdroj: Nahoře Pes

mp
zavřít