V SOBOTU NEJVĚTŠÍ PLÁŽOVÁ PARTY

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Chcete být opravdu „in“? Pak nesmíte chybět na největší plážové party u nás, kde vás čeká zábavná hudba v podání předních českých DJs, ulítlé vystoupení někdejšího člena Vanessy Samira Housera aka BRUNA FERRARIHO a spousta dalších atrakcí.

V SOBOTU NEJVĚTŠÍ PLÁŽOVÁ PARTY V SOBOTU NEJVĚTŠÍ PLÁŽOVÁ PARTY

V sobotu 30.10. rozduní podzemní prostory garáží pražského Kongresového centra a klubu Hany Bany další pokračování největší plážové párty. Tu minulou navštívilo 3900lidí a pro mnohé z vás se stala akcí roku.

Tentokrát se opět můžeme těšit na 56 tun písku, 30 000 litrů vody v bazénu a vychytané dekorace, které ve spojení s hudbou od předních českých DJs dokáží vytvořit nezapomenutelnou atmosféru. Připraveny jsou také čtyři módní přehlídky - Sopras (plavky), Styx (pánské spodní prádlo), Puma (dámské spodní prádlo a plavky) a Fornarina (dámské spodní prádlo). Ve stánku Salónu Memfis vás čeká body art a hair art.

Nebude chybět fotbálek a další plážové atrakce. Občerstvit se můžete u sedmi barů s příjemnou sexy obsluhou ;). Kvalitní světla, zvuk a laser zajišťuje firma Technical. O videoprojekci se postará Phase.

POZOR! Vstup v plavkách zdarma! Jinak 200,-kč

1st house stage:
Bruno Ferrari - live
Loutka
Orbith
Lucky Lucaso a Uwa
Marquee

2nd r'n'b stage:
Rosťa
Smog
Beax
zavřít