ČASOVANÁ BOMBA V PARDUBICÍCH

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Pardubický L-Klub byl vždy baštou taneční hudby. Zdá se, že s tím je konec. Východočeská metropole se může pochlubit novým alternativě-rockovým festivalem TIME BOMB. První ročník ozdobí CHUMBAWAMBA.

ČASOVANÁ BOMBA V PARDUBICÍCH ČASOVANÁ BOMBA V PARDUBICÍCH

Časovaná bomba vybuchne v sobotu 13. Listopadu a odpálí start nového pardubického rockově-alternativního festivalu TIME BOMB, který by se měl konat každý rok.

Hned první ročník odstartuje ve velkém stylu. Chumbawamba v Pardubicích? Ano, už je to tak! Tahle britská celosvětově známá kapela se proslavila nejen svými politickými názory, ale především kvalitní muzikou. Jejich osobitý punkrock s vlivy popu nebo taneční hudby si získal tisíce fanoušků po celém světě a to nejen kvůli obrovským hitům “Tubthumper“ nebo “Time Bomb“, ale také díky strhujícím koncertům, které u nás byly ke slyšení třeba na festivalech Planet Roxy nebo Rock For People. Nenechte si tedy ujít jeden ze skvělých hudebních zážitků letošního podzimu.

Chumbawambu samozřejmě podpoří i české kapely. S punkovým nášupem přijedou Plexis, v rámci vydání debutového alba “Analogue Voodoo“se představí elektro-punkeři Moimir Papalescu & The Nihilists, dále pak Volant, Vražda pana Raymonta a DJ Mescalero.

CHUMBAWAMBA
Plexis
Moimir Papalescu & The Nihilists
Volant
Vražda pana Raymonta
DJ Mescalero


START: 20:00
END: 06:00

zavřít