HUDBOU NA POMOC ZNIČENÝM TATRÁM

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Ve středu 15.12. proběhne za účasti našich nejlepších jungleových a drum´n´bassových djů v pražském klubu Cross benefice ZLOMENÉ BEATY PRO ZLOMENÉ STROMY. Výtěžek půjde na obnovu zničené tatranské přírody.

HUDBOU NA POMOC ZNIČENÝM TATRÁM HUDBOU NA POMOC ZNIČENÝM TATRÁM

Dne 19. listopadu 2004 postihla Vysoké Tatry přírodní katastrofa nebývalého rozsahu, která zničila značnou část zdejšího lesního porostu. Klub Cross za výrazné podpory Radia 1 chce přispět k obnově nejkrásnějších hor u našich východních sousedů, a to nocí Zlomené beaty pro zlomené stromy.

Ve středu 15. prosince se v Crossu vystřídá přes šedesát předních i méně známých českých DJs a MCs. Ti svým vystoupením vyjadřují podporu tomuto projektu, jehož záměrem je věnovat veškeré vybrané vstupné slovenské ekologické organizaci VLK, která zaručuje, že prostředky skutečně použije k obnově zničených lesů.

Na třech stylově odlišných scénách (drum’n’bass, breakbeat a dub/downtempo/broken beats) se od 19 hodin uskuteční unikátní maraton za gramofony – DJové odehrají hodinové sety v ověřených dvojicích (Raveboy+Yukimura, Floex+ZKA4T, Kaplick+Saku, Liquid+Dr.Kary…) a mnohdy i v neobvyklých tandemech (IM Cyber+Katcha, Igraczech+Reverb, Jan Muchow+Kesuor…).

Přijďte i vy podpořit za vlídných 80,- korun dobrou věc a zároveň zkontrolovat nebývale nabitý arzenál našich „zlomených“ DJs operujících různou kadencí beatů. Veškeré vstupné poputuje na konto Lesoochranárského sdruženia VLK: 91010622/0300, var.symbol: 999
zavřít