DVD ŽEBŘÍK PŘÍLOHOU REPORTU 1/05

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Součástí lednového REPORTU je DVD ŽEBŘÍK, dokumentující uplynulý ročník této prestižní akce. Kromě slavnostního vyhlášení cen zaznamenává koncerty, rozhovory, klipy, nechybí ani fotogalerie a kompletní výsledky ankety. S časopisem v prodeji za bombovou cenu 99 Kč!

DVD ŽEBŘÍK PŘÍLOHOU REPORTU 1/05 DVD ŽEBŘÍK PŘÍLOHOU REPORTU 1/05

DVD ŽEBŘÍK 2003 je historicky první DVD přílohou REPORTU. Ale hlavně: prodává se i spolu s časopisem za nevídaných 99 Kč!!!

Přitom nejde o jen tak ledajaký videodisk. Ten obsahuje záznam jedinečného večera (12.3.2004 v Městské hale Lokomotivy, Plzeň), moderovaného režisérem Zdeňkem Suchým, během něhož bylo na základě výsledků čtenářské ankety předáno cca 30 cen největším českým hudebním a filmovým osobnostem. Součástí filmu je množství rozhovorů s oceněnými i dalšími vzácnými hosty nebo ukázky vystoupení Wohnout, 100°C, IMT Smile, Support Lesbiens.

Na DVD najdete i bohatou fotogalerii a celkové výsledky ankety včetně její zahraniční části.

Aktuální příloha REPORTU je současně výzvou k hlasování do nadcházejícího ŽEBŘÍKU 2004. Hlasovat lze prostřednictvím anketního lístku v časopisu, formou SMS a brzy také prostřednictvím formuláře na iREPORT.cz.

K vyhodnocení ankety dojde v pátek 11. března 2005 od 20 hod. v DK Inwest Plzeň. Během celonoční akce dojde i na koncerty sk. PRAŽSKÝ VÝBĚR, CHINASKI, READY KIRKEN, MIG 21 a mnoha dalších. Dění na hlavní scéně bude opět moderovat Zdeněk Suchý.

Na druhé scéně nejprve vystoupí vítěz soutěže Coca-Cola PopStar (jejíž nový ročník zde bude slavnostně odstartován), skupinu UDG. Poté druhou stage ovládne hip hop a jeho přední domácí hvězdy.

DVD ŽEBŘÍK + REPORT 1/05 můžete objednávat za 99 Kč na mailu predplatne@ireport.cz nebo na tel. 377 431 105.

zavřít