VELKOLEPÝ KONCERT PRO ASII V BRNĚ

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Další z důkazů toho, že i Češi a Moravané umí projevit solidaritu s trpícími, je ambiciózní KONCERT PRO ASII, který proběhne 29. ledna v brněnské hale Vodová.

VELKOLEPÝ KONCERT PRO ASII V BRNĚ VELKOLEPÝ KONCERT PRO ASII V BRNĚ

29. 1. 2005 se ve velké sportovní hale na Vodově v Brně uskuteční charitativní koncert pro Asii, jehož celkový výtěžek ze vstupného poputuje na humanitární pomoc oblastem jihovýchodní Asie, zdevastovaných přírodní katastrofou. Akci spolupořádají agentury Last Minute Management, Glanc a Ano Agency v úzké spolupráci s nadací při České televizi Člověk v tísni. Všichni vystupující, technický personál i pořadatelé se účastní bez nároku na honorář.

V současné době jsou potvrzeni tito účinkující: Iva Bittová, Chinaski, Support Lesbiens, Roman Horký (Kamelot), Ivan Hlas, Laputa, Narvan, Vypsaná Fixa, Iva Frühlingova, Arnošt Goldflam

Konečné znění programu bude upřesněno až tento pátek do 9 hod.

Cílem akce je humanitární pomoc postiženým oblastem jihovýchodní Asie prostřednictvím nadace Člověk v tísni. Díky sponzorům, z jejichž dotací jsou hrazeny všechny náklady spojené s pořádáním akce – např. cestovní výlohy, energie, tisk plakátů či vstupenek – bude celé vybrané vstupné převedeno na konto této nadace. Cílem je vybrat až 900 000 korun při předpokládané účasti 6 000 lidí.
zavřít