Radio Wave slaví narozeniny, zahrají Dva, Kolowrat a Bene

Vydáno 04.01.2011 | autor: redakce

Radio Wave chystá na 15. ledna oslavu svých 5. narozenin. Poblahopřát do pražského MeetFactory přijdou kapely Dva, Kolowrat a nový projekt slovenského rappera Beneho.

Radio Wave slaví narozeniny, zahrají Dva, Kolowrat a Bene Radio Wave slaví narozeniny, zahrají Dva, Kolowrat a Beneradio wave_narozkyProgram začne přesně v 19.30 koncertem domácího projektu Dva. Po jejich nadžánrovém folku se roztočí slovenský Kolowrat, následován projektem Bene & Stratasoul. Nový projekt „intelektuálního rappera" Beneho aka Peťo Tázoka uslyšíte v pražské premiéře. Koncertní show zakončí elektro-noise smršť francouzského dua dDamage. Následně můžete oslavovat do ranních hodin s DJským týmem Radia Wave v sestavě Jakub Joshua Johánek, Blue, Iva 8bitová, Karel Veselý, Maceo, Viktor Mašát, Tomáš Oravec a Jarda Petřík.

Celá oslava nebude zdaleka jen o hudbě! V druhém sále na vás čekají přehlídky studentských filmů iShorts a občanského sdružení Inventura a spolek Radio Ivo svérázně převede rozhlasovou hru do scénické podoby. Zástupci Red Bull Music Academy připraví infosession k následujícímu ročníku a připraveny jsou i projekce videodokumentů, záznamů a reportáží z koncertů s Radiem Wave spojených.

Zveme vás na narozeninovou oslavu zdarma! Satisfakcí pro nás bude vaše spokojenost! Přijďte do půl osmé a zapojte se tak do soutěže a odneste si karton Red Bullu v batohu od Horsefeathers! Otevíráme v 19 hodin," láká tým Radia Wave.

zdroj: Radio Wave, mp 

zavřít